سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15298
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اساسنامه جبهه پایداری به صورت تشکل دینی و مدل غیر حزبی تنظیم شده است
Print This Post

هدف جبهه پایداری، تشکل و سازماندهی مردم در حمایت از ارزش‌های الهی، دینی و حاکمیت ولایت است، اما هدف حزب در غرب، تلاش برای در دست گرفتن قدرت است؛ و ما با مبانی آن مخالفیم و حزب را در جامعه دینی، کارآمد نمی‌دانیم،ما اسم حزب را روی ساختار تشکیلاتی غربی گذاشته‌ایم و تاکنون صحبتی از تبدیل جبهه به حزب مطرح نشده است.

گروه سیاسی صابرنیوز، “سید امیرحسین قاضی‌زاده” عضو جبهه پایداری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به همایش جبهه پایداری، اظهار داشت: تیمی از سوی شورای مرکزی جبهه، جهت پیگیری امور همایش تعیین شده، در صورتی که هماهنگی‌های لازم انجام شود، روز همایش متعاقبا اعلام خواهد شد.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا جبهه پایداری به حزب تبدیل خواهد شد، تصریح کرد: خیر، به ساختار حزبی اعتقادی نداریم و اساسنامه جبهه پایداری به صورت تشکل دینی و مدل غیر حزبی تنظیم شده است.
قاضی زاده با بیان اینکه” آیت‌الله محمد تقی مصباح‌یزدی” به ساختار متداول حزب، به خصوص مدل غربی آن انتقاداتی دارند، اظهار داشت: مخالفت ما با حزب نه به لحاظ مبنایی، بلکه به لحاظ شکلی است و معتقدیم که ساختار حزبی پاسخگوی نیاز امروز مشکلات نیست تا از آن تقلید کنیم.
وی با بیان اینکه حزب، تقلیدی از غرب است و ما به آن اعتقادی نداریم، ادامه داد: غربی‌ها به منظور پیروزی و برای بدست آوردن قدرت حزب را تولید کردند، جبهه پایداری روی ماهیت و کارکردهای حزبی دینی و غیر دینی انتقاداتی دارد.
قاضی‌زاده افزود: هدف جبهه پایداری، تشکل و سازماندهی مردم در حمایت از ارزش‌های الهی، دینی و حاکمیت ولایت است، اما هدف حزب در غرب، تلاش برای در دست گرفتن قدرت است؛ و ما با مبانی آن مخالفیم و حزب را در جامعه دینی، کارآمد نمی‌دانیم.
وی با تاکید بر اینکه “حزب‌الله” یک حزب دینی است، تصریح کرد: ما اسم حزب را روی ساختار تشکیلاتی غربی گذاشته‌ایم و تاکنون صحبتی از تبدیل جبهه به حزب مطرح نشده است.
عضو جبهه پایداری در پایان درباره خبرهایی مبنی بر تشکیل حزب از سوی ” سعید جلیلی” خاطرنشان کرد: در صحبت با دوستان مطلع‌ و پرس‌وجو از آنان، تشکیل حزب توسط وی را تکذیب کردند، رویکرد جلیلی در انجام کارهای تشکیلاتی نیز حزبی نیست، البته حزب به معنای متداول غربی آن.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار