سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1030
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » زمان ثبت‌نام کاندیداهای جبهه پایداری به نقل از رسایی
Print This Post
يك عضو جبهه پايداري انقلاب اسلامي، از ثبت‌نام كانديداهاي اين جبهه در تهران براي انتخابات دور نهم مجلس در روز 9 دي ماه خبر داد. حجت‌الاسلام رسايي در گفت‌وگو با ...

یک عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی، از ثبت‌نام کاندیداهای این جبهه در تهران برای انتخابات دور نهم مجلس در روز ۹ دی ماه خبر داد.

حجت‌الاسلام رسایی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: قرار است کاندیداهای جبهه پایداری در تهران در یوم‌الله ۹ دی برای دور نهم انتخابات مجلس ثبت‌نام کنند و بعد از آن در مصاحبه‌ای با اصحاب رسانه برنامه‌های خود را برای انتخابات اعلام کنند.

وی افزود: ثبت‌نام کاندیداهای جبهه پایداری در نهم دی ماه حرکتی نمادین است تا نشان دهیم به پاسداشت این روز که جبهه پایداری هم بر اساس مبانی فکری آن تشکیل شده، به هیچ عنوان بنا نداریم با اصحاب فتنه، جریان انحرافی و ساکتین که حتی امروز به عنوان اصولگرا شناخته می‌شوند مصالحه کنیم.

رسایی یادآور شد: جبهه پایداری در سراسر کشور رایزنی‌های خود را انجام داده و تلاش کرده تا در حوزه‌های انتخابیه مختلف کاندیداهایی را پیدا کند و با آنها که شرایط و ویژگی‌های جبهه پایداری را دارند گفت‌وگو کند.

این عضو جبهه پایداری مهمترین شاخصه‌ی کاندیداهای این جبهه را، تبعیت از ولایت فقیه، کارنامه روشن در برابر جریان فتنه و انحراف و سلامت رفتاری عنوان کرد.

وی تصریح کرد: برنامه ما این است که تلاش کنیم وحدت در بین نیروهای اصولگرایی که چنین کارنامه‌ای داشته‌اند، اتفاق بیفتد، در این راستا ما قطعا کسانی که چنین کارنامه‌ای داشته باشند را مورد حمایت قرار می‌دهیم، حتی اگر آنها منتقد تشکیل جبهه پایداری باشند و در مقابل از کسانی که در فتنه عملکرد خوبی نداشته‌اند یا شائبه ارتباط با جریان انحرافی را دارند، حمایت نمی‌کنیم.

رسایی در پاسخ به سوالی درباره احتمال ارائه لیست جداگانه از سوی جبهه پایداری نیز گفت: هنوز معلوم نیست که در این باره چه تصمیمی گرفته شود و شاید این موضوع روز جمعه بعد از ثبت‌نام کاندیداهای جبهه پایداری اعلام شود.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار