سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 16820
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۳۰ نظر
خانه » اخبار برتر » درخواست از استاندار و نماینده درخصوص زمین های فاز 3 و 4 فرهنگیان/ آفتی به نام تماشاچی شدن بانوان در هیئات عزاداری
Print This Post
امام جمعه دلفان در خطبه های نمازجمعه مطرح کرد؛ (27 نظر)

خیلی غصه خوردم زمانی که شنیدم در شهر ما، بعضی ها به بَنِری که اوباما را به یزید تشبیه کرده حساس شده اند.

سلام دلفان- امام جمعه دلفان با اشاره به دغدغه فرهنگیان در خصوص زمین های فاز 3 و 4 فرهنگیان، از استاندار و نماینده خواست برای رفع این مشکل چاره اندیشی کنند.

* توجّه به فرهنگ عمومی

به گزارش خبرنگار سلام دلفان، حجّت الاسلام سیّدجعفر مرادیانی در خطبه دوم نمازجمعه امروز نورآباد با اشاره به نامگذاری روز 14 آبان به روز فرهنگ عمومی با تبریک این روز به اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان اظهار داشت: “موضوع فرهنگ عمومی، موضوع مهمّی است و یکی از اقدامات حضرت امام (ره) بعد از تأسیس جمهوری اسلامی، شورای فرهنگ عمومی بود”.

وی فرهنگ عمومی را شامل آداب و رسوم و عادات دانست و با بیان اینکه ما از این لحاظ با مشکلاتی روبرو هستیم تأکید کرد: “فرهنگ ما باید از آنچه غیر خدایی و غیر اسلامی است به سمت چارچوبی که دین مشخص کرده است حرکت کند”.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دلفان با بیان اینکه: “در هر شهر، شورای فرهنگ عمومی تشکیل شده و مسائل فرهنگی آن شهر را رصد می کند” به تصمیمی که اخیراً در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان دلفان اتخاذ شده اشاره کرد و گفت: “تصمیم گرفته شد با کمک گرفتن از مردم، ریش سفیدان و گروه های مرجع، در خصوص نقاط قوت و ضعف فرهنگ عمومی به بحث و گفتگو بنشینیم و نقاط قوت را پررنگ و نقاط ضعف را سعی کنیم کم رنگ کنیم”.

*مرحوم عسگراولادی یار قدیمی و صمیمی امام و رهبری

خطیب جمعه دلفان درگذشت یار قدیمی و صمیمی امام و رهبری؛ مرحوم حاج حبیب الله عسگراولادی را یک “ضایعه” توصیف کرد و با برشمردن مناصبی که آن مرحوم در آنها مشغول خدمت بوده، تصریح کرد: ” آقای عسگر اولادی بخش اعظم عمر خود را وقف خدمت به خدا و خلق خدا کرد و تا آخرین روزهای عمرشان حساب ویژه ای برای کمک به فقرا باز کرده بودند”.

* آفتی به نام تماشاچی شدن بانوان در هیئت ها

وی با اشاره به فرا رسیدن ایّام عزاداری سیّد و سالار شهیدان گفت: “مسئولین هیئت ها به کیفیت مراسم عزاداری توجّه داشته باشند. من اعتقاد دارم هیئتی که در آن سخنرانی نباشد و معارف اهل بیت گفته نشود، حقّ مطلب را در مورد امام حسین علیه السلام ادا نکرده”.

وی یک عادت مرسوم هیئت ها را مورد نقد قرار داد و گفت: “در برخی هیئات، جایگاهی برای بانوان در نظر گرفته نشده و خواهران تماشاچی شده اند و این یک عیب و آسیب محسوب می شود”.

حجّت الاسلام مرادیانی در ادامه با تأکید بر لزوم توجّه بیشتر به معارف نهضت امام حسین علیه السلام و شهدای کربلا، به اهمیّت نماز ظهر عاشورا اشاره کرد و گفت: ” در صورت مساعد بودن هوا، نماز ظهر عاشورا در گلزار شهدا و در غیر اینصورت درهمین مکان (برگزاری نمازجمعه) برگزار خواهد شد”.

* باید امر به معروف و نهی از منکر کرد

وی با اشاره به نامگذاری هفته اوّل ماه محرم به هفته امر به معروف و نهی از منکر گفت: ” شعار امر به معروف و نهی از منکر در پیشانی نهضت امام حسین(ع) قرار دارد که ختم به شهادت امام حسین علیه السلام شد”.

وی بی تفاوتی  نسبت به گناه و مظاهر گناه را یک “بلا” دانست و گفت: “نباید به بهانه اینکه امر به معروف و نهی از منکر اثر ندارد چشم خود را بر گناهان ببندیم.”

* استاندار و نماینده درخصوص زمین های فاز 3 و 4 چاره اندیشی کنند

موضوع زمین های فاز 3 و 4 مسئله دیگری بود که امام جمعه دلفان به آن اشاره کرد. وی از تماس های متعدد فرهنگیان در این خصوص طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: “طی گفتگوی تلفنی که با نماینده داشتم، ایشان وعده دادند که مسئله را پیگیری کنند”.

وی با بیان اینکه “برخی معلمان آمده اند و نسبت به این موضوع گریه کرده اند” خاطرنشان کرد: ” هستند زنان و شوهرانی که به خاطر این مسئله با هم اختلاف پیدا کرده اند. شوهر، طلای زنش را فروخته تا زمین بخرد امّا زمینی به او تعلق نگرفته”.

وی تأکید کرد: “کسانی که اینگونه خدماتی را ارائه می دهند، ابتدا مقدمات را به خوبی فراهم کنند تا اینگونه مشکلات پیش نیاید. امیدواریم با همّت مسئولین استانی و شخص استاندار و بویژه نماینده این مسئله به زودی حلّ شود”.

* غصه خوردم وقتی شنیدم برخی ها به بَنِر اوباما و یزید حسّاس شده اند

امام جمعه دلفان در پایان، اشاره ای هم به بیانات مقام معظّم رهبری در دیدار دانش آموزان و دانشجویان به مناسبت 13 آبان کرد و ضمن اینکه این بیانات را منطقی، مدبرانه و حکیمانه توصیف کرد و اظهار داشت: “داستان مذاکره، عادی سازی رابطه با آمریکا نیست، بلکه مذاکره صرفاً درباره موضوع هسته ای است”.

وی بیان رهبری در خصوص خوشبین نبودن نسبت به مذاکرات را ریشه در قرآن دانست و با اشاره به آیه ” وَلَن تَرْضَى عَنكَ الْيَهُودُ وَلاَ النَّصَارَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ” گفت: “آمریکا و اروپا زمانی از ما راضی می شوند که زیر پرچم آنها برویم و بگوییم هرچه شما بگویید درست است. آمریکا زمانی از ما راضی می شود که ما علیه فلسطین دست به اسلحه ببریم و بگوییم آقایان حزب الله لبنان مغازه تان را تعطیل کنید و درود بر آمریکا که مردم شیعه را به جرم شیعه بودن سر می بُرد و به مادران حامله تیراندازی می کند. معلوم است مذاکره با کسی که این روحیه را دارد بی فایده است. زمانی که ما همه این جنایات را تأیید کنیم و چشم خود را بر روی آن ها ببندیم، آن ها از ما راضی می شود. امّا آیا امام حسین و خدای امام حسین از چنین امری راضی هستند؟”

وی  ادامه داد: “خیلی غصه خوردم زمانی که شنیدم در شهر ما، بعضی ها به بَنِری که اوباما را به یزید تشبیه کرده حساس شده اند. اوباما یزید زمان ماست. اروپاییان بنی امیه زمان ما هستند. اینها را باید لعنت کرد. والله اگر امام حسین در زمان ما بود اوباما و اروپایی ها او را تعقیب می کردند تا سر او را ببرند”.

* آمریکا اگر هنر دارد، مشکلات داخلی خودش را حل کند

وی با بیان اینکه خیلی ها دچار این توهم شده اند که اگر ما با آمریکا رابطه داشته باشیم، مشکلاتمان حل می شود گفت: این افراد عقل خود را حاکم کنند و بگویند که اگر رابطه مشکلات را حل می کند چرا آمریکایی ها خودشان با مشکل مواجه هستند و مراکز رسمی شان اعلام می کند که 45 میلیون آمریکایی زیر خط فقر زندگی می کنند؟ پس چرا کشورهای اروپایی از جمله اسپانیا، یونان و جاهای دیگر که مردم هر روز به خیابان ها می ریزند با این همه مشکل روبرو هستند؟ اینها اگر هنر دارند مشکلات خودشان را حل کنند.

وی با اشاره به تأکیدات مکرر رهبری در خصوص توجه به قدرت داخلی و ساخت درونی نظام خاطرنشان کرد: ” چنانچه همه وارد عرصه بشوند، اگر همه دنیا هم علیه ما جمع بشوند، کاری از پیش نخواهند برد”.

*  فقط دنبال کار اداری هستیم

وی ادامه داد: ” در شهر خودمان که این همه بیکار وجود دارد، بنده معتقدم اگر مسئولین همّت کنند و مردم را توجیه کنند و مردم وارد میدان بشوند، با وجود این همه زمینی که در منطقه دلفان وجود دارد، نباید این مقدار بیکار در شهر ما وجود داشته باشد. مردم باید بدانند که چگونه از زمین هایشان استفاده کنند. الان برخی افراد از استان های دیگر به اینجا می آیند و روی زمین های ما کار می کنند. چرا جوان های خودمان استفاده نکنند؟ متأسفانه ما تنبل هستیم و فقط سراغ کار اداری هستیم. مگر در این شهر چند صندلی وجود دارد؟ الان برخی ادارت با تورم نیرو مواجه هستند.

 1. نویسنده دیدگاه: عزادار حسینی و شهروند دلفانی
  آبان ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۵۵

  سلام بر حسین و اصحاب حسین وشیعیان و شهدای اخرالزمانی کربلای ایران وتشکری از ته دل از نماینده ولی فقیه وامام جمعه محترم دلفان چرا که همه موضوعات مطدح شده از اعماق دل سید بزرگوار وامام جمعه شجاع ودلسوز شهرستان برامد و لاجرم بر دل نشت.تذکراتی که در مورد تماشگران هیاتها بخصوص زنان دادند که ادم یا باید درعزاداری شرکت یا از تلویزیون عزاداری رو دنبال کنند مساجد بهترین مکان برای عزاداری است بخصوص برای زنان مسلمان و انان که فاطمه زهرا و زینب رو الگوی خود میدانند.مردان غیور دست زن و بچه هاشون بگیرند و در مساجد عزاداری بکنند…وهمچنین سایر مطالب ارائه شده توسط ایشان از جمله بحث مذاکره با امریکا و بنر باراک اوبامای رو سیاه یهودی نسب و………………………

 2. نویسنده دیدگاه: هموطن
  آبان ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۳۶

  سلام خدمت نماینده ولی فقیه وامام جمعه محترم شهرمان
  متاسفانه زمینهای فاز3و4هم اکنون در دست دلالان میباشد واگر امار دقیق بگیرید حدود20درصد باقیمانده فقط در دست فرهنگیان میباشدوبیش از 80درصد چند دست خریدوفروش شده

 3. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آبان ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۰۱

  درود خدا بر سید بزرگوار امام جمعه محترم از پیگیری شما در خصوص زمین فرهنگیان ممنونیم همچنین از عزیزان سلام دلفان در پوشش خبر ممنونیم

 4. نویسنده دیدگاه: متشکریم متشکریم متشکریم3
  آبان ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۱۳

  باعرض سلام .از امام جمعه محترم بسیار ممنون وسپاس گزاریم که دغدغه ما فرهنگیان زجر کشیده را داشته اندامیدوارم به حق این ایام عزیز هر کسی که واسه ما گام مثبتی بر میداره خداوندهر انچه خوبیه واسش رقم بزنه خواه امام جمعه محترم خواه سایت سلام دلفان خواه تعاونی مسکن خواه هر مسول دیگه .چون ما همه سرمایمون این زمین فاز 3 که اگه از دست بره وبیفته واسه ده دوازده سال اینده نمیدونیم چکار کنیم .واسه این مرفهین بیدرد هم متاسفم به جای اینکه باری از دوش ما زجر کشیده ها بردارن مدام سنگ اندازی میکنن تا اگه یکی مثل نماینده اقا تو شهرستان میخواد از سر دلسوزی گام برداره از اقدامش نا امید بشه به خدا قسم من النگو دستمو فروختم تا واسه اینده بچه هام مثلا سرمایه گزاری کنم فقط هم من نیستم همکارای دیگم هم تو مدرسه همین مشکل منو دارن ده ساله ما این زمینارو گرفتیم امید وارم امام جمعه شریف که به فکر ما بیچاره ها بودن هرچی از خدا میخوان بهشون بده.باز هم از ایشون بسیار قدر دانی میکنم

 5. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آبان ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۲۹

  باسلام و عرض ادب خدمت امام جمعه محبوب از زحمات شما بسیار ممنونیم خداوند به شما ومسئولین صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی اجر عظیم عنایت فرماید

 6. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آبان ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۵۱

  باسلام وسپاس از اظهارات امام جمعه خداجوی شهرستان درخصوص فازهای 3و4 ما جمیع فرهنگیان عمری دعاگوی شما خواهیم بود واما برادران سلام دلفان ضمن تشکر از درج خبر فوق خواهشمند است کامنت افراد متمول ومغرض را تایید نفرمایید زیرا اینان مالکین بزرگ سایر نقاط شهرند وفقط وفقط بدنبال منافع شخصی اند

 7. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آبان ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۵۵

  خدمت نماینده ولی فقیه شهرستان دلفان سلام علیکم ورحمه اله
  از پیگیری شما با مسئولین استانی در رابطه با آزادسازی زمینهای فاز 3و4
  بی نهایت تشکر وقدر دانی به عمل می آید .

 8. نویسنده دیدگاه: قدر دان
  آبان ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۰۲

  با سلام وعرض ادب واحترام حضور امام جمعه شهرمان
  خداوند شماا را برای ما نگهدارد .مافرهنگیان عضوفاز 3و4 همیشه دعاگوی شماییم.
  خداقوت

 9. نویسنده دیدگاه: یکی از فرهنگیان
  آبان ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۴۸

  از بیانات امام جمعه محترم در خصوص فاز 3 و 4 فرهنگیان تشکر می کنم و از فرهنگیان محترم هم درخواست می کنم که از اعضاء تعاونی مسکن گذشته که بدون حساب و کتاب و فقط جهت کسب درآمد خود اقدام به خرید فاز 3 کردند شکایت کنند

 10. نویسنده دیدگاه: نصیر
  آبان ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۳۳

  در جواب هموطن باید بگم از حرفتون شوکه شدم . حرفتون خیلی مشکوکه!!1 مشخصه که با حل این مشکل مخالف هستید و ضرر میکنید11حتما میگید چه جوری؟ خوب معلومه اگه فرهنگی هستی و صاحب امتیاز که نباید این حرف رو میگفتید1؟ اگه فرهنگی وامتیاز رو فروختید ودادید به یک نفر باز هم نباید این حرف رو میگفتید پس شما مخالف درست شدن این مشکل هستید…..احتمال زیاد از هیات مدیره هستید که نمیدانم چی بهتون بگم با این دسته گل هایی که به اب دادید و دوست دارید از اب گل الود ماهی بگیرید…..تشکرتون دروغی بیش نیست 20درصد هیچ یک درصد هم باشه از امام جمعه محبوب مردمی دلسوز و دردمند و ولایتمدار تشکر میکنیم واز خدا میخواهیم که در خدمت به خلق خدا موفق وموفق تر باشند.. در هرصورت مشکل فرهنکیان و هیات مدیره است وپای منافع وحیثیت فرهنگیان در میان است.. شما میگید 20 درصد مربوط به فرهنگیانه وبقیه در اختیار دیگران! اشکال داره کار کسی که پول زمین را داده و صاحب امتیازه راه بیفته این چه نوع حرف نسنجیده ای است.. اگه ریگی تو کفشتون نیست بگو از نماینده محترم ولی فقیه از زمین تا اسمان سپاسگزاریم و خاک پای اولاد صالح رسول خدا هستیم..از کجا میدانید که بیست درصد مال فرهنگیانه…..هیات مدیره اطلاع زسانی فرمائید تا این جور افراد نتوانند از این نوع اظهار نظرها کنند سودجویان دلال و بی درد ونادان و غافل از یاد خدا

 11. نویسنده دیدگاه: حسن محمودی عضو هیات مدیره
  آبان ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۴۳

  باسلام وسپاس فراوان محضر امام جمعه محترم شهرستان وعریزان سلام دلفان که هراز گاهی بادرج مطلب پیرامون فاز 3و4 تلنگری بر هیات مدیره و ناقوس بیداری بر مسولین بی خبراز درد مردم است همکاران خردمند وفرهیخته ابتدا از سعه صدروشکیبایی تان سپاسگزارم وازبابت دغدغه ونگرانی تان بنده نیز نگران و شرمنده ام بزرگواری بنام نصیر از هیات مدیره در خصوص اظهارات نسنجیده وناخرسند عزیزی به اسم هم وطن پاسخ خواسته که بنده کوچکترین عضو تعاونی اطاعت امر کردم جناب هم وطن خطرناک ترین دروغ ها حقیقت هایی ست که اندکی تحریف شده اند برادرمن اولا شما به استناد کدام سند معتبر چنین اظهارات ناسنجیده ای ابراز می فرمایید ایا میدانی دربررسی مورخ 1390/10/3که توسط ریس سازمان مسکن درخصوص سابقه فرم ج از 1250 نفرعضو در یک فاز فقط 130 نفر فاقد شرایط لازم بوده ومابقی واجد شرایط می باشندبر فرض محال که درست گفته باشی ایا فرهنگی که امتیاز خودرا بدیگری واگذار کرده مگر جز شروط ضمن عقد معامله تحویل بی قید وشرط زمین نبوده که باز هجمه واسترس بزرگی همواره با وی است عزیز من تنگ نظری و عقده حقارت و خود کم بینی افت بزرگی است که متاسفانه این روزاگریبانگیر اندکی شده است ناگفته پیداست سه سال است که برخی با فرافکنی وتهمت ودروغ وسنگ اندازی در اندیشه اند تا خللی واردو اندکی از انگیزه خدمت گزاران خدوم بکاهند از خداوند بزرگ ضمیری پاک واندیشه ای شایسته برایت ارزومندم در اخر به لطف خداوند بزرگ طرح جامع بازنگری مراحل پایانی را طی می نمایید وبنده نیز به نمایندگی از تمامی مسولین تقاضای همکاری و مساعدت بیشتر را دارم

 12. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۴۷

  با سلام از پيگيري امام جمعه محترم تشكر مي كنيم اما پيگيري نبايد با شكستن غرور فرهنگيان باشد يا خداي نكرده شما…يا اونيكه امده خدمتتون گريه كرده فرهنگي نبوده هر فرهنگي براي فاز 3و4 نهايتش 4ميلون پرداخت كرده كه حقوق 2 ماهش هست پس نيازي نيست براي 4 ميليون گريه كند راه پيگيري مشكلات اين نيست

 13. نویسنده دیدگاه: ......
  آبان ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۱۵

  از امام جمعه شهرستان سپاسگزار هستیم….. شنیده ها وشایعاتی مبنی بر اینکه متصدیان فاز 3 تعدادی از فرهنگیان را اغفال کرده و زمین هایی رو اضافه بر تعدادی که 10سال پیش خریداری شده به اندازه پول وارریز شده به دیگران فروخته اندو الان بدنبال این هستند که مثلا به جای 200متر که قرار بوده تحویل بدهند الان 150 متر میخواهند تحویل بدند من که کمتر از 200مترباشه به هیچ وجه از حقم نمیگذرم بعد از یک عمر انتظار واذیت شدن بیام نصف زمین تحویل بگیرم ما هم مثل فاز1 قطعه 200متری و یا مثل فاز 2قطعه 250 و 230 متری میخواهیم متری .البته فاز 1 و 2 یک سال هم منتظر نبود.البته من که این حرف رو شایعه میدانم ولی شنیدیم بارها و باره ها

 14. نویسنده دیدگاه: حسین رضایی
  آبان ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۱۱

  اولا از جناب اقای حاج اقا مرادیان در خصوص پیگیری و تذکرشون به مسولین ممنونیم واما همکاری که کامنت بدون نام گذاشتی باورکن این یقین داشته باش در صورت تصویب طرح کسی متضرر نخواهد شد رویه وروش ناپسندی هستش برای درخواست مطالبات خودمون نیاز به فرار از حقیقت نیست ودر پایان به شایعات میزان متراز اهمیت نده

 15. نویسنده دیدگاه: اسفندیار
  آبان ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۳۸

  در جواب کسی که خودش رو حسین رضایی نامیده اند و همچنین در جواب نام شما…….خیلی جای تعجبه که چرا نمیگید قیمت ازادگان فاز 1 و خرم مسکن بین 120میلیون تا 150 میلیونه چرا نمیگید در تحریم هستیم و قیمت همه چیز افزایش چیدا کرده و برای ساخت هم به 150میلیون نیازه. بحث کاهش متراز رو چطور بهش اهمیت ندیم اتفاقا خیلی جدی است نگران هستیم زیاد هم.شما چقدر دایه دلسوز تر از مادر هستید شما هم اهمیت بدهید حتما ضرر میکنید تشکر دوتاتون دروغی بیش نیست پیام رو خوب بخونید. شما با گذاشتن …..هم امام جمعه را متهم کردید با کمال گستاخی و هم فرهنگیان رو دروغگوئ خطاب کردی؟ فقط شما راستگو هستید!!دروغگو هستی و دیگران را متهم میکنی. خدا روسیاه کنه دروگو که شما هستید اهمیت نده من دروغ گفتم اما میدانید عین حقیت رو گفتم حرف حق برای امثال شما تلخ تر از زهر مار است…..هرنوع پیام ناامید کننده ادامه داشته باشه افشا میکنیم به اسم 3بعلاوه 5 خوباتون موضع بگیرید وگرنه شما هم خواسته ناخواسته هم در معرض اتهام قرار میگیرید….فاز4 هم بگید متراز زمین رو کم نکردید وکی زمین ها رو تحویل میدید.. اخه در مورد شما هم مثل فاز 3 شایعتاتی مبنی بر 150 مترشدن زمین ها وجود داره

 16. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۴۳

  با تشکر از زحمات دلسوزانه امام جمعه محترم شهرمان
  براستی برای ما فرهنگیان جواب چند سوال از اداره تعاون ومسئولین ذیربط هنوز بی پاسخ مانده است
  1-چرا هیئت مدیره تعاونی فاز4و3ازاراضی نزدیک به شهر ،زمین خریداری ننمودنددر حالی که مالکین خود استقبال امر داشتند.
  2-چرا هیئت مدیره فاز3 بدون هیچ پاسخگویی از سرمایه های باقی مانده به صورت اسرار محرمانه سکوت نموده اند
  3-چرا هیئت مدیره جدید،تشکیل مجمع عمومی برای بیان عملکرد وبیلان کاری نمی دهندواز رای گیری وانتخاب اعضای جدید فاصله دارند
  4-چرا بازرس وحسابرسی از سازمان حسابرسی یا اداره تعاون ،پاسخگوی ابهامات فرهنگیان نیست.
  5-ولله اعلم

 17. نویسنده دیدگاه: داریوش
  آبان ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۵۷

  با سلام
  اولا برای پیگری زمین های فاز3و4 احتیاج به تشکر از امام خمعه نمی باشد .ما یاد گرفتیم از کسی که کارش را انجام دهد تشکر کنیم در حالی وظیفه ایشان می باشد.
  در ضمن اگر من وشماها از امام حسین(ع) سالی یک کلمه یاد میگرفتیم وضع جامعه اسلامی اینجوری نبود پس ….دیگه این سیاه بازی ها بسه

 18. نویسنده دیدگاه: کورش
  آبان ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۵۹

  داریوش خلاف منم کورش باز چت شده نا رفیق بیا خورده ای بهت میدم چرا در مقابل حق وایستادی حواست نیست عاشوراست نالوطی یه نگاهی به ارمنی ها بکن ببین چقدر علمدار رو ارادت دارند بترس از علمدار که لشکر یزید ازش می ترسیدند

 19. نویسنده دیدگاه: دردمند
  آبان ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۳۵

  افااسفندیار بنده هم بانظرات شما هم عقیده ام باور کن اگه یه ادم عذر میخوام ……رو بیارند کامنت های نام شمارو بخونه البته هردو کامنتش رو میفهمه که این اقا فرهنگی نیست احتمالا مغرض وبدنبال اهداف شخصی است یه جا گفته پول زمین 4 تومن ناقابله وحقوق دو ماه فرهنگیانه در صورتیکه بخدا من وخیلی از همکارام زیر یه تومن میگیریم نتیجه اینکه دنبال ازاد شدن زمین نیست اتفاقا مانع است در کامنت دوم دنبال انتخابات جدیده که باز مشخص که واسه خودش توبره دوخته جانا ما همون یه بار که هیت مدیره قبلی رو رها کردیم چوبش وخوردیم پس بناچار تا کار شفاف وبه سرانجام نرسد راه گریزی برای اقایان هیت جدید موسوی وکریمی حیدری ومحمودی و…. نخواهد بود جه اینکه انان از خداشونه همین امشب برن کنار اما ماوسرمایه مان ضرر خواهند کرد پس باید ما مطالبه وخواسته مون ازاد شدن زمین باشه باتغییر چیزی جز خسارت به ما اعضا حاصلی نخواهد بود

 20. نویسنده دیدگاه: ;,va
  آبان ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۲۸

  داریوش دروغتان خیلی واضح هستند.تو خودت رو بساز ببین چقدر از مشکلات فرهنگی ها حل میشه.. برا پول این بلا سرت اومد- خدا را شگر برای این همه عزت حسینی و امنیت کشور مشکل ما تحریمه و افراد ی بمانند حضرتعالی است..امان از منافقین وسنگ اندازیهاشون. که امیدوارم بری جهنم که گند نزنید بیشتر از این؟

 21. نویسنده دیدگاه: ارسلان
  آبان ۲۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۶:۱۵

  حقیقتا برادر بزرگوارمان حاج اقا مرادی به مسائلی مهم انگشت گذاشت از توصیه های ایشان در مورد عزاداری حسینی و بحث امربه معروف وبحث بنر اوباما و سایر موضوعات دیگه تشکر مینمایم….درود بر شما سید عزیز مرگ بر ضد ولایت فقیه مرگ بر امریکا و اسرائیل ومنافقین کور دل

 22. نویسنده دیدگاه: ستاجر
  آبان ۲۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۲۰

  درود خدا برسید فاطمی
  از اینکه به فکر قشر زحمتکش ودلسوز شهرمان هستید ممنونیم وخدارا شاکریم.
  امیدواریم صدای حقگوی شمابه گوش مسئولین استان برسد وآنها نیز هرچه زودتر دست به کار شوند.

 23. نویسنده دیدگاه: سینه زن علی اصغر باب الحوائج
  آبان ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۰۴

  خدایا به خادمین به این مردم مظلوم و محروم و این نظام اسلامی عمر طولانی و با عزت وسربلندی عنایت بفرما ودسمن و خائین به خون شهدا را خوار کن وذلیل. امریکا هیچ غلطی نمیکند شیطان بزرگ نگاهی به شوروی سابق بکنه میفهمه اونم رفتنیه سوخت و سوز نداره به حق حسین

 24. نویسنده دیدگاه: شهروند
  آبان ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۲۶

  اولا تشکر میکنم از امام جمعه محترم که این موضوع و مشکل اساسی قشر فرهنگی دلفان رو مطرح کردند هرچند امیدواریم که امام جمعه محترم این مسئله رو تا رسیدن به نتیجه مطلوب پیگیری کنند و به طرح موضوع اکتفا نکنند و همچنین از سایت محترم سلام دلفان برای عنوان کردن این موضوع
  من میخوام این رو خدمت همه دوستان و امام جمعه محترم عرض کنم که یک فرهنگی از کجا و چگونه میتونه با این حقوق که به نصف ماه نرسیده تموم میشه زمین بالای 100 میلیون خریداری کنه که حتما 100 میلیون دیگه برای ساختش هم لازمه
  از تمام مسئولین محترم و امام جمعه عزیز ودیگر عزیزانی که از طریق سایت های و جراید دست اندرکار حل مشکلات مردم هستند خواهش میکنیم که باتوجه به زمان اندکی که تا پایان طرح بازنگاری طرح جامعه شهری باقی مانده( کمتر از دو ماه) با مطرح کردن این موضوع به حل شدن مشکل زمین های فاز 3 و 4 (مخصوصا فاز 3 که تقریبا 10سال از زمان خرید آنها میگذرد) کمک کنند که با این کار کمک بزرگی به جامعه فرهنگی دلفان کرده اند و خانواده های بسیاری رو از گرفتاری و مستاجری ودربدری نجات میدن
  به امید تلاش همه مسئولین خدمتگذار برای تحقق این آرزوی چندساله فرهنگیان دلفان به حق این ماه عزیز
  یاحسین یاحسین یاحسین

 25. نویسنده دیدگاه: معلم الشتری
  آبان ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۳۴

  باور کنید من خیلی دلم برای نورابادیها تنگ میشه شاید مظلوم تر از این مردم ندیدم حتی معلمش نمیتونه از حق خودش دفاع کنه این زمینها اگه مال الشتر یا بروجرد بود استان که هیچ تا وزارت و بیت رهبری و بازرسی هم پیگیرش بودند وصدها شکایت خصوصی از مدیر عاملین و …به تمام ارگانهای دولتی و مطبوعهت سراسری انتقال میدادند حتی عرضه تلفن زدن ئ شکایت تلفنی هم ندارند بابا شما دیگه

 26. نویسنده دیدگاه: ممه جون
  آبان ۲۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۳۴

  حق با ممه جونه

 27. نویسنده دیدگاه: خونه خراب
  آبان ۲۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۰۷

  شما فرهنگیان فکر می کنید کدوم یکی از اعضای هیات مدیره در حق فرهنگیان کوتاهی وخیانت کرده اند فرقی نداره چه فاز 3 و چه فاز 4؟………اسم چند نفر دیگه رو نمیدونم وندیدمشون؟ شما رو به خدا منصفانه قضاوت کنید

 28. نویسنده دیدگاه: معلم بازنشسته
  آبان ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۱۱

  صد رحمت به اقای محمودی. بقیه انگار هیچ اتفاقی نیفتاده و بی خیال بی خیال حتی حاضر به جواب دادن هم نیستند و یه عذرخواهی هم عارشون میاد ..خدا لعنت کنه مردم ازر را من بازنشسته شدم و با چهار فرزند حسرت به دل شدم خیر نبینید شماها

 29. نویسنده دیدگاه: فرهنگی بومی
  آذر ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۵۰

  خدا وکیلی فرهنگیان محترم قضاوت باشما؟خوب ببینید و خوب قضاوت کنیدو ببینید که این اقایون تعاونی مسکن فاز سه چقدر درحق ما جفا کردند و چه جوری رضایی راد و خدادادی و حاتمی ما را به خاک سیاه کشیدند و جا مال ما را گم کردند و دارند به ریش ما میخندند و کک شون هم نگزیده اه ما دامنگیر تون باشه یه ذره تلاش بکنید وما را نندازید ده سال دیگه..اه اه اه

 30. نویسنده دیدگاه: فاز 30 میگه.
  آذر ۱۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۳۰

  چرا بعضی عجله دارند برای تحویل وساخت زمین فازسه. اخه هنوز 10 ساله منتظرید عجله کار خوبی نیست 20سال دیگه هم بمونید تا کامل بشه وبگیم فاز سی 30 .صبر صبر صبر سی 30 سی فاز سی..از خوره میخایم حلوا درست کنیم واقعا کار بدیه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار