سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 17543
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » محور ارتباطی نورآباد به بابابزرگ 70 درصد پیشرفت کاری دارد
Print This Post

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی از پیشرفت 70 درصدی محور ارتباطی نورآباد – امامزاده ابراهیم(ع)ˈبابابزرگˈ خبر داد.

به گزارش سلام دلفان حجت الله سوری روز یک شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: مسیر نورآباد به امامزاده ابراهیم (ع) 55 کیلومتر طول دارد که 23 کیلومتر از این مسیر تا روستای تنگ پری در سالهای قبل آسفالت شده است .

به گفته وی ، 30 کیلومتر از این مسیر به قرارگاه سازندگی خاتم انبیاء واگذار شده است که این قرارگاه هم اکنون این طرح را در دست اجرا دارد .

وی افزود : در سال جاری 20 کیلومتر از این محور ارتباطی آسفالت شده است و امیدواریم تا پایان شهریور سال آینده این پروژه به بهره برداری برسد .

وی ، با بیان اینکه این پروژه از طرح های ملی وزارت راه و شهرسازی است، گفت: برای تکمیل محور ارتباطی نورآباد به امامزاده ابراهیم 20 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی آسفالت این محور ارتباطی را یکی از خواسته های دیرینه مردم منطقه عنوان کرد و اظهار داشت: این امامزاده مورد احترام مردم غرب کشور است که بهره برداری از محور ارتباطی آن نقش مهمی در جذب گردشگران مذهبی دارد .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار