سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1765
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مردم شهرستان دلفان امسال ۱۰ میلیارد ریال بابت زکات خود پرداخت کردند
Print This Post
سلام دلفان: مدیر كمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دلفان گفت: میزان زكات پرداختی مردم این شهرستان در سال جاری 10 میلیارد ریال بوده كه این رقم معادل سه برابر ...

سلام دلفان: مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دلفان گفت: میزان زکات پرداختی مردم این شهرستان در سال جاری ۱۰ میلیارد ریال بوده که این رقم معادل سه برابر زکات جمع آوری شده شهرستان در سال گذشته است.

‘داریوش نعمتی’ روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: میزان زکات جمع آوری شده این شهرستان در سال گذشته حدود سه میلیارد ۳۰۰ میلیون ریال بوده است.

وی با اشاره به اینکه امسال این مبلغ از محل زکات پرداختی اهالی ۴۱۹ روستای بخش مرکزی و کاکاوند شهرستان دلفان جمع‌ آوری شده، گفت: شش میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال آن در روستاههای بخش مرکزی و سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال دیگر نیز در روستاههای بخش کاکاوند دریافت شده است.

وی اظهار داشت: شهرستان دلفان امسال بیشترین میزان زکات دریافتی را در سطح شهرستان های مختلف استان لرستان به خود اختصاص داده است.

نعمتی افزود: مبالغ جمع آوری شده در قالب زکات براساس برنامه مشخص، صرف امور خیریه، کمک به مستمندان، توسعه مراکز فرهنگی و مذهبی و گسترش فعالیت های مذهبی در این شهرستان خواهد شد.

وی، تعداد پروژه های ساخته شده از محل زکات دراین شهرستان از سال ۸۴ تا ۸۹ را ۴۵ طرح شامل مسجد ، حسینیه ، غسالخانه و مراکز عام المنفعه عنوان کرد و افزود: برای جمع آوری زکات سالانه مردم ۴۰۰ نفر به عنوان عاملین زکات در این شهرستان به صورت افتخاری فعالیت دارند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار