سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 19107
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » ایران در گروه اعتدال!
Print This Post
قرعه کشی جام جهانی انجام شد؛

گروه F: آرژانتین- بوسنی- ایران- نیجریه
+ برنامه کامل مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ به همراه نام شهر و ورزشگاه‌ها

به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های جام جهانی از ساعت 19:15 امشب آغاز ‌شد تا 32 تیم حاضر در این رقابت‌ها به 8 گروه 4 تیمی تقسیم شده و حریفان خود را بشناسند.

مراسم قرعه کشی مرحله نهایی رقابت‌های جام جهانی فوتبال 2014 برزیل در کاستا دو سائوپه ایالت باهیا، حدود 90 کیلومتری شمال سالوادور و با حضور چهره‌های سرشناسی مانند کافو، فابیو کاناوارو، ماریو کمپس، لوتار ماتئوس، زین‌الدین زیدان و جف هرست در حال برگزاری است. همچنین دو هنرپیشه مطرح برزیلی قرعه‌کشی مراسم را برعهده دارند.

فهرست تیم‌های صعود کرده به جام جهانی 2014 به شرح زیر است:

میزبان: برزیل

آسیا: ژاپن، استرالیا، ایران و کره‌جنوبی

اروپا: هلند، ایتالیا، بلژیک، سوییس، آلمان، اسپانیا، روسیه، انگلستان، بوسنی و هرزگوین، پرتغال، فرانسه، یونان و کرواسی

آمریکای شمالی و حوزه دریای کاراییب: آمریکا، کاستاریکا، هندوراس و مکزیک

آمریکای جنوبی: آرژانتین، کلمبیا، شیلی، اکوادور و اروگوئه

آفریقا: نیجریه، ساحل عاج، کامرون، غنا و الجزایر

گروهبندی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

گروه A: برزیل – کرواسی- مکزیک- کامرون

گروه B:   اسپانیا – هلند- شیلی- استرالیا 

گروه C:  کلمبیا – یونان- ساحل عاج – ژاپن

گروه D: اروگوئه – کاستاریکا – انگلیس- ایتالیا

گروه E: سوییس – اکوادور- فرانسه- هندوراس

گروه F: آرژانتین- بوسنی- ایران- نیجریه

گروه G: آلمان  – پرتغال- غنا- آمریکا

گروه H: بلژیک- الجزایر- روسیه- کره جنوبی

بازی افتتاحیه جام جهانی روز 12 ژوئن (22 خرداد) سال 2014 در شهر سائوپائولو بین دو تیم برزیل و کرواسی برگزار می شود و فینال بیستمین جام جهانی 13 جولای (22 تیر) در ریودوژانیرو برگزار خواهد شد.

12 استادیوم در 12 شهر سائوپائولو، بلوهوریزونته، فولتارزا، ریودوژانیرو، برازیلیا، رسیفه، سالوادور ،کویابا، کوریتیبا، مانوس، ناتال و پورتو آلگره میزبان مسابقات جام جهانی خواهند بود.

برنامه کامل مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ + نام شهر و ورزشگاه‌ها

به نقل از خبرگزاری تسنیم:

پنجشنبه 22 خرداد (12 ژوئن) :  برزیل – کروواسی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو – دیدار افتتاحیه)

جمعه 23 خرداد (13 ژوئن): شیلی – استرالیا (کوییابا – ورزشگاه پانتانال)، مکزیک – کامرون (ناتال – ورزشگاه داس دوناس)، اسپانیا – هلند (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

شنبه 24 خرداد (14 ژوئن): کلمبیا – یونان(بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)، اروگوئه – کاستاریکا(فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)، انگلستان – ایتالیا(مانائوس – ورزشگاه آمازون)، ساحل عاج – ژاپن (رسیف – پرنامبوکو)

یکشنبه 25 خرداد (15 ژوئن): سوئیس – اکوادور(برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)، فرانسه – هندوراس (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)، آرژانتین – بوسنی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

دوشنبه 26 خرداد (16 ژوئن): نیجریه – ایران (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا)، غنا – آمریکا (ناتال – ورزشگاه داس دوناس)، آلمان – پرتغال(سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

سه شنبه 27 خرداد (17 ژوئن): بلژیک – الجزایر(بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)، روسیه – کره جنوبی (کوییابا – ورزشگاه پانتانال)، برزیل – مکزیک(فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)

چهارشنبه 28 خرداد (18 ژوئن): کامرون – کروواسی(مانائوس – ورزشگاه آمازون)، استرالیا – هلند(پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)، اسپانیا – شیلی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

پنجشنبه 29 خرداد (19 ژوئن): کلمبیا – ساحل عاج (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)، ژاپن – یونان(ناتال – ورزشگاه داس دوناس)، اروگوئه – انگلستان (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

جمعه 30خرداد (20 ژوئن): هندوراس – اکوادور(کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا)، ایتالیا – کاستاریکا(رسیف – پرنامبوکو)، سوئیس – فرانسه(سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

شنبه 31 خرداد (21 ژوئن): آرژانتین – ایران (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)، نیجریه – بوسنی(کوییابا – ورزشگاه پانتانال)، آلمان – غنا (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)،

یکشنبه 1 تیر (22 ژوئن): آمریکا – پرتغال (مانائوس – ورزشگاه آمازون)، کره جنوبی – الجزایر(پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)، بلژیک – روسیه (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

دوشنبه 2 تیر (23 ژوئن): کامرون – برزیل(برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)، استرالیا – اسپانیا (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا)، کروواسی – مکزیک (رسیف – پرنامبوکو)، هلند – شیلی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

سه شنبه 3 تیر (24 ژوئن): کاستاریکا – انگلستان (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)، ژاپن – کلمبیا(کوییابا – ورزشگاه پانتانال)، یونان – ساحل عاج (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)، ایتالیا – اروگوئه(ناتال – ورزشگاه داس دوناس)

چهارشنبه 4 تیر (25 ژوئن): هندوراس – سوئیس(مانائوس – ورزشگاه آمازون)، نیجریه – آرژانتین (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)، )، اکوادور – فرانسه(ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)، ایران – بوسنی(سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

پنجشنبه 5 تیر (26 ژوئن): پرتغال – غنا (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)، الجزایر – روسیه (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا)، آمریکا – آلمان(رسیف – پرنامبوکو)، کره جنوبی – بلژیک (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

پایان دور گروهی

جمعه 6 تیر(27 ژوئن): روز استراحت

مرحله یک هشتم پایانی

شنبه 7 تیر (28 ژوئن):  اول گروه A – دوم گروه B (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)، اول گروه C – دوم گروه D (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

یکشنبه 8 تیر (29 ژوئن): اول گروه B – دوم گروه A (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)، اول گروه D – دوم گروه C (رسیف – پرنامبوکو)

دوشنبه 9 تیر (30 ژوئن): اول گروه E – دوم گروه F (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)، اول گروه G – دوم گروه H (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)

سه شنبه 10 تیر (1 جولای): اول گروه H – دوم گروه G (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)، اول گروه F – دوم گروه E (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

چهارشنبه و پنجشنبه 11 و 12 تیر (2-3 جولای): روز استراحت

مرحله یک چهارم پایانی

جمعه 13 تیر (4 جولای):

برنده دیدار اول گروه A – دوم گروه B برابر برنده دیدار اول گروه C – دوم گروه D (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)

اول گروه E – دوم گروه F  برابر برنده دیدار  اول گروه G – دوم گروه H (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

شنبه 14 تیر (5 جولای):

اول گروه H – دوم گروه G با برنده دیدار  اول گروه F – دوم گروه E (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

اول گروه B – دوم گروه A با برنده دیدار اول گروه D – دوم گروه C (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

یکشنبه و دوشنبه 15 و 16 تیر (6 و 7 جولای): روز استراحت

نیمه نهایی:

سه شنبه 17 تیر (8 جولای): برنده دیدار اول گروه A – دوم گروه B برابر برنده دیدار اول گروه C – دوم گروه D  با اول گروه E – دوم گروه F  برابر برنده دیدار  اول گروه G – دوم گروه H (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)

چهارشنبه 18 تیر (9 جولای): برنده دیدار اول گروه H – دوم گروه G با برنده دیدار  اول گروه F – دوم گروه E با اول گروه B – دوم گروه A با برنده دیدار اول گروه D – دوم گروه C (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

پنجشنبه و جمعه: 19 و 20 تیر (10 و 11 جولای)

شنبه 21 تیر (12 جولای): دیدار رده بندی – (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

یکشنبه 22 تیر (13 جولای): فینال –  (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

  1. نویسنده دیدگاه: دردانه
    آذر ۱۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۱۵

    سلام
    کدوم اعتدال نکنه این مربی و برو بچ ارژانتین از بستگان روحانی هستند که اعتدالند
    بابا تو را خدا این کلمه (اعتدال را دیگر ولش کنید.
    هر کاری از دو حالت خارج نیست یا خوب است یا بد
    این الفا درصدی که به بد اضافه و از خوب کسر شده تا اعتدال بوجود بیاید کدام است.
    این حسن خان (روحانی ) یه چیزی فرمودند شما کوتا بیایید. اعتدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال!!!!!!!!!!!!!!!!!

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار