سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 19190
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مهم‌ترین نکات برای تمیزکردن صفحات لمسی
Print This Post

هرگز از دستمال کاغذی برای پاک کردن این صفحات استفاده نکنید، پارچه های نرمی در بازار وجود دارد که به پارچه های میکروفیبری مشهور است و برای این کار مناسب است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ در حال حاضر گوشی های هوشمند، تبلت ها و لپ تاپ ها دارای صفحات لمسی است که اثر انگشت و چربی دست روی این صفحات باقی می ماند و خیلی سریع کثیف می شود. در این مطلب نکاتی درباره تمیز کردن این صفحات به طوری که آسیبی به صفحه آن وارد نکند، آموزش داده می شود.

۱ – به هیچ عنوان از مواد شوینده که حاوی الکل یا آمونیاک است استفاده نکنید، در صورت نیاز، مقدار کمی آب را با افشانه روی دستمال بریزید و از آن استفاده کنید. البته افشانه های مخصوص این کار هم در بازار موجود است.

۲ – هرگز از دستمال کاغذی برای پاک کردن این صفحات استفاده نکنید، پارچه های نرمی در بازار وجود دارد که به پارچه های میکروفیبری مشهور است و برای این کار مناسب است. ۳ – قبل از تمیزکاری حتما دستگاه را به صورت کامل خاموش کنید یا اگر به هر دلیلی نمی توانید حتما صفحه نمایشگر را خاموش نگه دارید.

۴ – پارچه موردنظر را به صورت عمودی یا افقی و در یک جهت روی صفحه بکشید. انجام حرکات دایره وار باعث می شود کثیفی ها روی صفحه کشیده شود.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار