سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 2013
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » اسلام بر مبنای شایسته سالاری است نه فامیل سالاری/ نماینده با تقوا، پارتی بازی و ظلم نمی کند،افراد بی تقوا را از دور و بر خودش دور می کند
Print This Post
تأکید بر اهمیّت "تقوای مسئولین و کاندیداها" در بیانات خطیب جمعه دلفان؛
سرویس سیاسی- امام جمعه دلفان در خطبه های نمازجمعه این هفته دلفان (7بهمن) گفت: یکی از خصوصیات کاندیداها داشتن تقوا است چون اسلام بر مبنای شایسته سالاری است، بر مبنای ...

سرویس سیاسی- امام جمعه دلفان در خطبه های نمازجمعه این هفته دلفان (۷بهمن) گفت: یکی از خصوصیات کاندیداها داشتن تقوا است چون اسلام بر مبنای شایسته سالاری است، بر مبنای فامیل بازی و پارتی بازی نیست… در روز قیامت مسئولین با غل و زنجیر محشور می شوند…

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام محمدتقی صرفی پور در راستای نکات انتخاباتی که هر هفته در خطبه های نمازجمعه ایراد می نماید، به بیان یکی از ویژگی های کاندیداهای مجلس پرداخت و اظهار داشت: یکی از خصوصیات کاندیداها داشتن تقوا است، چون اسلام بر مبنای شایسته سالاری است، بر مبنای فامیل بازی و پارتی بازی نیست.

 وی با اشاره به وعده خداوند در قرآن کریم مبنی بر نسپردن عهد امامت به انسان های بی تقوا خاطرنشان کرد: مسئولیت را باید به متقین داد، وقتی یک نماینده، باتقوا باشد دیگر به بیت المال دست درازی نمی کند، ظلم و پارتی بازی نمی کند، باندبازی نمی کند، افرادی که دور و برش هستند، افراد باتقوایی هستند وا فراد بی تقوا را از دور و بر خودش دور می کند.

خطیب جمعه دلفان با تأکید بر اهمیّت تقوا در مسئولین افزود: تقوای مسئولین باید بالا باشد؛ در روایت داریم خدا به مسئولین خیلی سخت می گیرد، در روز قیامت هر کسی که در دنیا بر ده نفر یا بیشتر ریاست داشته است با غل و زنجیر محشور می شود و از او حساب می کشند، اگر عملکردش خوب بوده غل و زنجیرش را باز می کنند، اگر عملکردش بد بوده، بر غل و زنجیرش می افزایند.

وی در همین زمینه تصریح کرد:  در روایت داریم حضرت مهدی(عج) زمان تشکیل حکومت نسبت به مردم عطوفت دارند  ولی بر مسئولین سخت می گیرند، بر استانداران و فرماندارانی که به کار می گمارند سخت می گیرند.

  1. یهودی می‌گه:

    من به اسلام شما که آل کاظمی به دلیل عدم التزام به اون رد صلاحیت بشه اعتقادی ندارم

  2. با سلام. بعضی از این کاندیداها که قبلا هم نماینده بوده اند ثابت کرده اند که اهل پارتی بازی ‏‍‎‏و باند بازی نیستند. در انتخاب مسئولین هم نهایت دقت را داشته اند و افرادی که به ناموس مردم چشم بد داشته اند انتخاب نکرد ه اند…….؟ ای مردم چرا فراموش کرد ه اید ریس ….شهر مان چقدر آدم با تقوایی بود. انتخاب این افراد ب مبنای شایسته سالاری بود.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار