سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21140
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آمار پزشکی قانونی از قتل با سلاح سرد
Print This Post

سازمان پزشکی قانونی اعلام کرد: در هشت ماهه سال جاری ۵۴۸ نفر بر اثر اصابت سلاح سرد جان خود را از دست دادند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که تعداد متوفیات سلاح سرد ۵۵۹ نفر بود، دو درصد کاهش یافته است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور،‌ از کل متوفیات سلاح سرد در این مدت ۴۴۹ نفر مرد و ۹۹ نفر زن بودند این در حالی است که تعداد مردان فوت شده بر اثر اصابت سلاح سرد در هشت ماهه سال گذشته ۴۴۷ و تعداد زنان ۱۱۲ نفر بود.

بر اساس این گزارش در هشت ماهه سال جاری استان های تهران با ۸۰ فوتی،‌خراسان رضوی با ۴۷ فوتی و فارس با ۴۲ فوتی و استان های کهگیلویه وبویراحمد با دو فوتی، بوشهر، زنجان، قم، مرکزی و یزد هر کدام با چهار فوتی کمترین آمار مرگ بر اثر اصابت سلاح سرد را داشته اند. در این مدت استان خراسان جنوبی هیچ مورد مرگ ناشی از اصابت سلاح سرد نداشته است.

در آبان ماه امسال نیز ۶۵ نفر بر اثر اصابت سلاح سرد در کشور جان باخته اند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۰٫۲ درصد بیشتر شده است. همچنین در این مدت ماه های مرداد و شهریور هر کدام با ۷۷ فوتی بیشترین آمار تلفات نشی از سلاح سرد را داشته اند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار