سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21147
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » افزایش فساداخلاقی در ارتش آمریکا
Print This Post

پنتاگون اعلام کرد، در سال ۲۰۱۳ در مقایسه با سال ۲۰۱۲ آمار تجاوزات جنسی در سراسر ارتش آمریکا حدود ۵۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایسنا، وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اعلام کرد، بر اساس ارزیابی اطلاعات اولیه دولت در سال مالی ۲۰۱۳ که از اکتبر ۲۰۱۲ آغاز شد، در ارتش آمریکا بیش از ۵۰۰۰ مورد تجاوز جنسی گزارش شده است.

این اطلاعات در مقایسه با یک ارزیابی که پیشتر منتشر شده است، نشان می‌دهد در ۹ ماهه اول سال جاری میلادی میزان حملات جنسی در ارتش آمریکا ۴۶ درصد افزایش یافته است.

این اطلاعات جدید در ارتباط با تجاوزات جنسی در ارتش آمریکا یک هفته پس از آن منتشر شد که باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا به رهبران ارتش این کشور دستور داد تا این مشکل را بررسی کنند.

سرهنگ کاترین ویلکینسون، سخنگوی پنتاگون گفت: حدود ۱۰ درصد از گزارش‌های مربوط به کل سال ۲۰۱۳ مربوط به حوادثی است که پیش از آنکه قربانی وارد ارتش شود رخ داده‌اند در حالی که این میزان برای ۳۳۷۴ مورد گزارش تجاوز جنسی سال مالی ۲۰۱۲ حدود چهار درصد بود. این حقیقت که قربانیان جرات به اعلام شکایت کرده‌اند از جمله که هر چه بیشتر حوادث مربوط به پیش از ورود به نیروهای مسلح گزارش می‌شود نشان دهنده این است که اعتماد بیشتری به پاسخگویی به شکایت در ارتش به وجود آمده است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار