سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21428
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
خانه » اخبار برتر » لرستان جای زاویه داران با ولایت نیست/ افراط گرایان اجازه بدهند مردم طعم شیرین خدمت را بچشند/به کسانی که خارج از لرستان نشسته اند و برای استان تصمیم می گیرند هشدار می دهیم
Print This Post
هشدارهای صریح حجّت الاسلام میرعمادی به کسانی که به جای خدمت سیاسی کاری میکنند؛(10 نظر)

دولت دکتر روحانی دولت اعتدال است و مردم روی اصل اعتدال این دولت تکیه می کنند… خیال نکنید که ما از نیت شوم شما مطلع نیستیم بلکه مردم اهداف شوم شما را می دانند.

سلام دلفان- نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با هشدار به کسانی که به جای خدمت دنبال سیاسی کاری هستند گفت: این افراد پا را از گلیم شان درازتر کرده اند، به آنها هشدار می دهیم دست از این کارها بردارند و اجازه بدهند مردم طعم شیرین خدمت را بچشند.

به گزارش میرملاس به نقل از مهر حجت الاسلام سید احمد میرعمادی در حاشیه مراسم ۹ دی در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد در سخنانی اظهار داشت: برخی افراد خارج از استان لرستان نشسته اند و برای این استان تصمیم می گیرند که ما به آنها هشدار می دهیم.

وی با بیان اینکه مردم کارهایی را که این افراد سالها قبل در خرم آباد انجام داده اند را فراموش نکرده اند بیان داشت: بگذارید مردم لرستان خودشان برای خودشان تصمیم بگیرند.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه درد مردم لرستان معیشت و بیکاری است، بیان داشت: کسانی که خارج از استان نشسته اند و برای لرستان تصمیم می گیرند بیایند و بگویند برای مردم لرستان چه کرده اند که حالا نشسته اید و برای مردم نقشه می کشید.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه این افراد پایشان را از گلیم شان درازتر کرده اند، عنوان کرد: به این افراد هشدار می دهیم که دست از این کارها بردارند.

حجت الاسلام میرعمادی خطاب به این افراد گفت: خیال نکنید که ما از نیت شوم شما مطلع نیستیم بلکه مردم اهداف شوم شما را می دانند.

وی با بیان اینکه مردم لرستان مشکلات زیادی دارند، عنوان کرد: اجازه بدهید توان مردم و مسئولان استان صرف خدمت به مردم شود.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد تصریح کرد: لرستان همواره از افراط گرایان سیاسی ضربه خورده است.

حجت الاسلام میرعمادی به این افراد توصیه کرد دست از افراطی گری بردارند و بیان داشت: دولت دکتر روحانی دولت اعتدال است و مردم روی اصل اعتدال این دولت تکیه می کنند.

وی با بیان اینکه لرستان نیاز به کار و عمران و سرمایه گذاری دارد، افزود: سزاوار نیست که به جای خدمت به مردم به دنبال سیاسی کاری باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه باید با مردم صادقانه رفتار کرد، افزود: چرا باید توان استان صرف افراطی گری های برخی گروههای سیاسی شود.

حجت الاسلام میرعمادی افزود: این افراد اجازه بدهند که مردم طعم شیرین خدمت را بچشند. اجازه دهید برای رفع بیکاری در استان کار شود.

وی با بیان اینکه گرفتاریهای لرستان یکی دو تا نیست، عنوان کرد: با این همه گرفتاری سزاوار نیست که برخی افراد به دلیل منصوب نشدن به عنوان مدیرکل هر کاری که می خواهند بکنند و به هر کسی متوسل شوند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به این افراد هشدار داد و بیان داشت: این گونه پنهان کاری ها و این اقدامات برای رضای خداوند نیست. صبر مردم هم اندازه ای دارد. از نجابت این مردم باید درس بگیرید.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه لرستان، استان ولایتمداری است، افزود: لرستان جای کسانی که یک ذره با ولایت زاویه داشته باشند نیست.

 1. نام می‌گه:

  مرگ بر ضد ولایت فقیه وکسانی که با احساس مردم بازی میکنند……. ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست امام امت رحمه الله علیه

 2. این اشخاص همان مردگان سییاسی هستند،که مثل عالم مجردات بایکوت شده بودند در یه مقطعی فی الحال اعلام موجودیت می کنند خطاب به انان،تاریخ موجودیت شما دیگر برای مردمان امروز ( لر )و… معنا و مفهومی نداشته و ندارد ودولت جدید دولت اعتدالگرایی بوده، که مبادا در اذهان به تصور اینکه خیال کنید که خودتان در این دولت جای دارید سودای مدیریت در سر بپرورانید،نه؟چرا که ارباب شما افراطیان همان موسوی و کروبی خود فروخته ای هستند که هر لحظه مرگ به سراغشان بیاید،خود را خیس می نمایندوایضا جواب ابلهان خاموشی است به امید متحد شدن اصولگرایان قهرمان پرور دیار لرستان.

 3. مسعود می‌گه:

  اگه اینان مرده اند دیگه از چی میترسید به مرده که نمیتوان هشدار داد بابا بس کنید ولاتو بیچاره کردید با این کارتو

  • خرمگس می‌گه:

   مرده اند ولی هنوز دفن نشده اند ، لاشه ی متعفن اینها هم خطرناک تر از زنده ی آنهاست ، ضمن اینکه فریاد خونخواهی این مردگان هر روز از شبکه های ماهواره ای شنیده می شود و همین لاشه های متعفن ابزاری برای محکومیت ایران عزیز به جرم عدم رعایت حقوق بشر شده است ؛ البته بشری از جنس آمریکایی و اسرائیلی نه هرانسانی که نامش بشر است !

 4. کریمخان می‌گه:

  حق دارید از جنازه آنها هم بترسید چون ممکنه واقعیت ها را بگویند اونوقت شما جایی برای ماندن نخواهید داشت .استغفر الله

 5. مسعود می‌گه:

  درجواب خرمگس واقعا چه استدالال جالبی دادی مرده اند ولی هنوز دفن نشده اند مگه مرده دفن شد ه بامرده دفن نشده فرقی هم داره عزیزم کلاس جنی/

 6. حسن می‌گه:

  درجواب خرمگس واقعا چه استدالال جالبی دادی مرده اند ولی هنوز دفن نشده اند مگه مرده دفن شد ه بامرده دفن نشده فرقی هم داره عزیزم کلاس جنی/

 7. نام شما... می‌گه:

  درود بر نماینده ولی در لرستان که مانند شیر بر سر فتنه گران غرش کرده تا به خود بیایند

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار