سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 28750
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نیمی از فروش نوروزی به ده‌نمکی رسید
Print This Post

در حالی «معراجی‌ها» با ۳ میلیارد تومان فروش، پیشتاز اکران نوروزی است که مجموع رقم فروش ۵ فیلم نوروزی به ۶ میلیارد تومان رسید.

 به گزارش سلام دلفان، تا پایان نهمین از تعطیلات عید نوروز ۵ فیلم اکران نوروزی مجموعا ۶ میلیارد تومان فروش داتشند که نیمی از این فروش متعلق به «معراجی ها» به کارگردانی مسعود ده نمکی با سه میلیارد و ۲۰ میلیون تومان بوده است.«معراجی‌ها» در سینماهای تهران ۱ میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان و در شهرستانها ۱میلیارد و هفتصد میلیون تومان فروش داشته است.

براساس این گزارش، همچنین فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا در تهران ۳۷۰ و در شهرستانها نیز ۱۵۰ میلیون تومان فروش داشته تا مجموع رقم فروش این فیلم به ۵۲۰ میلیون تومان برسد.

همچنین فیلم سینمایی «خط ویژه« به کارگردانی مصطفی کیایی نیز که در روزهای اخیر با افزایش مخاطب روبرو بوده است در مجموع ۶۰۷ میلیون تومان فروش کرده است که سهم تهران ۴۵۷ و شهرستان ۱۵۰ میلیون تومان بوده است.

اما دومین فیلم پرفروش نوروزی، «طبقه حساس» به کارگردانی کمال تبریزی است که تا پایان ۹ فروردین در تهران ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون و در شهرستان ۵۰۰ میلیون و در مجموع ۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم سینمایی «بادیگران» به کارگردانی ناصر ضمیری نیز در تهران ۲۲ میلیون تومان فروش داشته است.

منبع: فارس

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار