سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 38684
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آمار فروش فیلم‌های روی پرده
Print This Post

در آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده سینماهای کشور، فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» ساخته حامد محمدی طی دو هفته فروش به رقم ۲۰۰ میلیون تومان دست یافت.

گروه فرهنگی سلام دلفان- گیشه فیلم سینمایی «ردکارپت» ساخته رضا عطاران به فروشی بیش از ۲ میلیارد تومان رسید.

امیر قطبی مدیر پخش موسسه فیلمیران گیشه «ردکارپت» را تا پایان روز پنجشنبه ۱۶ مردادماه ۲ میلیارد و ۳۲۵ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: این فیلم با در اختیار داشتن ۷۰ سینما تا شب گذشته در تهران ۱ میلیارد و ۳۲۵ میلیون تومان و در شهرستان ۸۰۰ میلیون تومان به فروش رسیده است

وی آمار گیشه فیلم سینمایی «کلاشینکف» را نیز تا پایان روز پنجشنبه ۱۶ مرداد ۷۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: فیلم «کلاشینکف» ساخته سعید سهیلی با در اختیار داشتن ۶۰ سینما و ۱۵ روز نمایش در تهران ۵۰۰ میلیون تومان و در شهرستان ۲۰۰ میلیون تومان به فروش رسیده است.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» ساخته حامد محمدی نیز تا پایان روز پنجشنبه به فروش ۲۰۱ میلیون تومانی دست یافت.

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس گیشه این فیلم را به ترتیب در روزهای چهارشنبه ۱۵ مرداد ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و پنجشنبه ۲۱ میلیون ۵۰۰ هزار تومان اعلام کرد.

«فرشته‌ها با هم می‌آیند» از اول مرداد به سرگروهی سینما آزادی اکران خود را آغاز کرده است و در حال حاضر ۱۷ سینما در اختیار دارد.

منبع: فارس

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار