سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 29422
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مقاله ای درباره فرقه بهائیت در سایت الأزهر
Print This Post

شاید در وهله نخست هر خواننده ای با مطالعه این مقاله احساس کند که هدف مسئولان وب سایت دانشگاه الأزهر فقط معرفی فرقه بهائیت بوده اما…

به گزارش سلام دلفان، شاید در سال های ابتدایی که فرقه ضاله بهائیت به وجود آمد، کمتر کسی در جهان اسلام از ساختگی و منحرف بودن این فرقه اطلاع داشت اما اکنون که ده ها سال از به وجود آمدن آن توسط استعمارگر پیر یعنی انگلیس می گذرد، دیگر همگان از این موضوع اطلاع دارند.

بهائیت فرقه ایست که با هدف زیر سؤال بردن و محو کردن اعتقادات شیعیان به موضوع مهدویت به وجود آمد. هدف اصلی بهائیت، مبارزه با اعتقاد به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف است اما بحمدالله تاکنون موفق به این کار نشده است.

مقاله ای درباره فرقه بهائیت در سایت الأزهر

در این میان بررسی هایی که انجام شده نشان می دهد که وب سایت رسمی دانشگاه الأزهر مصر در اقدامی تعجب برانگیز و بی سابقه مقاله ای مفصل تحت عنوان «بهائیت از منظر اسلام» در مورد این فرقه ضاله منتشر کرده است.

شاید در وهله نخست هر خواننده ای با مطالعه این مقاله احساس کند که هدف مسئولان وب سایت دانشگاه الأزهر فقط معرفی فرقه بهائیت بوده اما با مطالعه کامل و دقیق تر این مقاله، می توان به این نتیجه رسید که به گونه ای تهیه شده که تأثیر تبلیغاتی مثبتی در پی خواهد داشت.

منبع: شیعه آنلاین

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار