سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 30512
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کشورهای غربی مدعی حقوق بشر از زن به عنوان یک کالای اقتصادی استفاده می کنند
Print This Post

امام جمعه نورآباد گفت: کشورهای مدعی حقوق بشر از زن به عنوان یک کالای اقتصادی استفاده می کنند.

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد در گفتگو با مهر با گرامیداشت سالروز ولادت با سعادت صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر و هفته زن گفت: حضرت زهرا(س) سرآمد زنان عالم امکان است و فقط پدر و همسرش بر او سبقت گرفته و پس از این بزرگواران تا به حال به برتری ایشان در بین زنان عالم پیدا نشده و نخواهد شد.

وی حضرت فاطمه زهرا را نمونه بهترین زنان برشمرد که تمام جلوه های برتر انسانی در ایشان پیدا بود و افزود: حضرت امام خمینی(ره) نامگذاری سالروز ولادت حضرت زهرا(س) به عنوان روز زن را برای زنان یک افتخار و مسئولیت بزرگی می دانستند.

وی با اشاره به اینکه باید زنان تلاش کنند سیره و منش حضرت فاطمه زهرا (س) را در زندگی خود به کار بگیرند اظهار داشت: هر زنی که در زندگی مشترک خود حضرت زهرا(س) را به عنوان الگو قرار دهد سعادتمند می شود.

امام جمعه نورآباد عنوان کرد: ارج نهادن به مقام زن در دین اسلام در حالی صورت گرفت که در صدر اسلام زنان مورد بغض و غضب بوده اند و اگر خانواده ای دارای فرزند دختر می شد، دختران را زنده به گور می کردند و اسلام بود که به زنان اجر و قرب داد.

حجت الاسلام هاشمی نژاد با تاکید بر اینکه کشورهای غربی که ادعای دموکراسی و آزادی را در جهان دارند از زن به عنوان یک ابزار و کالای اقتصادی استفاده می کنند، افزود: آنان برای منافع اقتصادی ویران شده خود ارزش وجودی انسان را زیر سوال می برند اما تنها اسلام است که به زن شأن و منزلت بخشیده است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار