سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 30998
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » توجه به اصلاح الگوی مصرف از شاخص های سبک زندگی ایرانی – اسلامی است
Print This Post

امام جمعه نورآباد گفت: توجه به اصلاح الگوی مصرف از شاخص های سبک زندگی ایرانی – اسلامی است.

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد رشد و شکوفایی اقتصاد و فرهنگ و ترویج فرهنگ دینی بوده ایم گفت: البته دشمن در طول ۳۵ سال پیروزی انقلاب شیطنت های فراوانی را انجام داد که فرهنگ ما که ریشه در اعتقادات، باورها و آموزه های اسلامی دارد را خدشه دار کند.

وی با اشاره به اینکه با توجه به اینکه انقلاب ما در جهت ترویج فرهنگ اسلامی گام بر می دارد وظیفه ما دوچندان شده است اظهار داشت: یکی از شاخه های سبک زندگی اسلامی موضوع اقتصاد است.

امام جمعه نورآباد با بیان اینکه بارها به الگو و مبانی مصرف در اسلام تاکید شده است، افزود: همانطور که می بینیم دشمن از طریق اقتصادی به کشور ما ضربه وارد می کند.

وی با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: رهبر فرزانه و حکیم انقلاب با توجه کردن و در نظر گرفتن نیازهای دنیا و کشور تصمیم به نامگذاری سالها می کنند که توجه داشتن به موضوع اقتصاد در چند سال متوالی نشان دهنده اهمیت این موضوع است.

امام جمعه نورآباد با تاکید بر اینکه دشمن در طول انقلاب در جهت خدشه دار کردن فرهنگ کشورمان ابزارهای زیادی را به کار برده است ادامه داد: بارها توسط مقام معظم رهبری به اهمیت این موضوع تاکید شده است که می توان به طرح مباحثی چون تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگی و جنگ نرم توسط ایشان اشاره کرد.

حجت الاسلام هاشمی نژاد به تحریم های ظالمانه غرب و آمریکا علیه ایران اشاره کرد و افزود: در زمینه های اقتصادی کشور خلاء هایی وجود دارد که می بایست توسط دولتمردان راه سوء استفاده دشمنان از این خلاها بسته شود.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار