سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 31041
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » تا اطلاع ثانوی نرخ کرایه تاکسی ۳۰۰ تومان است
Print This Post
رئیس سازمان حمل ونقل؛

ما در اولین فرصت نرخ جدید را با نصب بنر، چاپ اعلامیه و برچسب ها برای رانندگان و عموم مردم اعلام خواهیم کرد.

به گزارش سلام دلفان– رئیس اداره حمل و نقل درون شهری نورآباد گفت:  با افزایش قیمت حاملهای انرژی(بنزین و گاز) بدون شک افزایش نرخ کرایه  تاکسی در سطح شهرستان را خواهیم داشت.

DSC00762

اکبری افزود: متاسفانه افزایش نرخ کرایه در سطح شهر به شکل سنتی بوده که واقعا لطمه کلی بر رانندگان وآرد می کند.لذا به استناد مصوبه هیئت محترم وزیران هر مسافت تاکسی باید ۲کیلو متر باشد، اما در شهر ما از ۲ کیلو متر بیشتراست یعنی چیزی حدود ۶ کیلو متر است و این یک ضربه اساسی بر قشر زحمتکش رانندگان وآرد می آورد، راننده ای که در وحله اول خود نیز شهروند است که خودروی او دارای تسهیلات، دارای استهلاک و خرج های روزمره می باشد.

DSC00769

وی بیان کرد: سازمان حمل نقل در نظر دارد در سال ۹۳ با وجود افزایش قیمت حامل های انرژی براورد محاسبه نرخ کرایه در این سال هر ۲۰۰۰ متر به مسافت یک تاکسی، باید ۳۰۰ تومان باشد لذا سازمان بنا دارد که نه لطمه ای به شهروندان وارد شود و نه واقعا حق و حقوق یک راننده تاکسی ضایع شود با توجه به اینکه دولت میزان درصد افزایش نرخ کرایه را به ما اعلام کند ما نیز در جلسه شورای داخلی سازمان حمل و نقل شهری پیشنهاد های اولیه را بررسی میکنیم وآن را در صحن علنی شورای شهر مطرح می کنیم بعد از اینکه مورد تصویب شورای شهر قرار گرفت در جلسه کمیته انطباق فرمانداری برای بحث تایید نهایی مورد بررسی قرار میگیرد و در صورت موافقت به شهرداری ابلاغ خواهد شد.

DSC00750

وی افزود: ما در اولین فرصت نرخ جدید را با نصب بنر، چاپ اعلامیه و برچسب ها برای رانندگان و عموم مردم اعلام خواهیم کرد.

رئیس سازمان تاکسی رانی گفت: نظر پیشنهادی ما این است که نباید شهر فقط یک مسیر داشته باشد لذا اگر ما به استناد افزایش قیمت بنزین دولتی از ۴۰۰ به ۷۰۰ تومان و از انجایی که کرایه کل مسیر ۳۰۰ تومان بوده با محاسبات ریاصی که انجام میدهیم باید کرایه کل مسیر شهر به حدود ۵۰۰ تومان افزایش یابد که این برای شهروندان سنگین است؛ یک شهروندی که ممکن است مسیر کمی را سوار تاکسی شود ۵۰۰ کرایه بدهد و از آن طرف شهروندی دیگر که کل مسیر را باید ۵۰۰ تومان کرایه بدهد! بنابر این باید بین این دو تفاوت قیمتی وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: سازمان حمل نقل شهری بر این است که پیکره داخلی شهر به چندین مسیر ۲ کیلومتری تقسیم شود و کرایه هر مسیر ۳۰۰ تومان باشد.

DSC00739اکبری در آخر متذکر شد: اگر چنانچه مردم با افزایش نرخ کرایه هر گونه دستگاه تاکسی، مسافربر شخصی سازمان دهی شده – مواجه شود در اولین فرصت با شماره تلفن های ۷۲۲۱۶۳۴ و ۷۲۳۰۶۰۷ که به صورت ۲۴ ساعته در خدمت مردم هستیم، تماس حاصل نمایند.

 1. ... می‌گه:

  سلام مطالب امام جمعه کامل بالانمیاد
  اون هفته هم بالانیومد!!!

 2. s می‌گه:

  سلام
  از چه طریقی میتوان اخبار داغ شهر را برای شما اطلاع رسانی کرد

 3. مسافر می‌گه:

  تاکسی دارها قبلاً اضافه می گرفتند دیگه نیازی به افزایش نیست . هر صد متر ۳۰۰تومن

 4. شهروند می‌گه:

  درود خدا برآقای اکبری مرد ایمان و عمل . کاش همه ی آدمای شهرداری مثل تو بودند.

  • نام شما... می‌گه:

   مرد ایمان رو خدا می دونه
   ولی مرد عملش رو روستایی های بیچاره ای که گرفتار ترمینالهای بی سر و سامان شدن بهتر از شما می دونن
   هرچند اوضاع ترمینالهای شهر هم دیدنیه
   مردمان پیاده سوار پاسدارن و ۲۴ متری طالقانی و فاز۲ و بهارستان که سالهاست در انتظار ایجاد مسیر های تاکسیرانی هستند مرد عمل را
   بهتر از همه می شناسن

  • همشهری عزیز،
   معلومه یا ایشان را نمی شناسی،
   یا اشتباه گرفتی،
   یا چیزی ازش بهت ماسیده.
   سلام دلفان مدیون است اگه این کامنت رو نذاره

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار