سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 3105
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان/ ۲۲ پایگاه امدادی در لرستان دایر می‌شود
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، ذبیح الله سیاهپوش ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد با بیان اینکه به منظور کمک‌رسانی در مواقع اضطراری به مسافران این ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، ذبیح الله سیاهپوش ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد با بیان اینکه به منظور کمک‌رسانی در مواقع اضطراری به مسافران این پایگاه‌ها دایر می‌شوند، اظهار کرد: از این تعداد ۱۱ پایگاه ثابت، ۹ پایگاه موقت و سیار و دو پایگاه در پروژه جدید آزاد راه خرم‌آباد به پل‌زال مستقر می‌شوند.

وی افزود: علاوه بر این به منظور ارائه خدمات به کاروان‌های راهیان‌نور کمپ هلال احمر در آزاد راه خرم‌آباد – پل‌زال ایجاد می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از برپایی ۱۰ خیمه برای اقامه نماز در نقاط مختلف استان لرستان خبر داد و اظهار داشت: در هر پایگاه ثابت برای اسکان ۳۰ خانواده به تعداد ۱۵۰ نفر، امکانات اولیه رفاهی نظیر چادر، لوازم گرمازا، پتو، موادخوراکی و … در نظر گرفته شده است.

سیاهپوش در ادامه از ایجاد ۱۴ پست راهنمایی مسافران نوروزی به منظور خدمات‌رسانی به مردم در ایام تعطیلات نوروزی در سطح لرستان خبر داد و گفت: ۲۵۰ نفر از اعضای فعال شاخه جوانان از کانون‌های دانشجویی، دانش‌آموزی و غنچه‌های هلال و پیشاهنگان با جمعیت هلال احمر لرستان برای راهنمایی مسافران نوروزی همکاری می‌کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: توسط این پست‌ها بسته‌های فرهنگی ادارات، بروشورها و … بین مسافران نوروزی توزیع می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این پایگاه‌ها سه کمپ در بلوران کوهدشت، تنگ‌فنی پلدختر و چمن سلطان الیگودرز برای استراحت مسافرانی که قصد مسافرت در این مسیرها را دارند در نظر گرفته شده است.

سیاهپوش یادآورشد: با برپایی این کمپ‌ها طی سه سال گذشته آمار تصادف‌ها در محورهای این استان تا حدودی کاسته شده است.

وی تصریح کرد: در هر پایگاه ثابت چهار نفر و سیار سه امدادگر مستقر هستند، که در صورت نیاز این افراد افزایش می‌یابند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار