سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4029
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پیشرفت ۶۰ درصدی پایگاه امدادی در جاده دلفان کرمانشاه
Print This Post
سلام دلفان-کریم مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دلفان از ایجاد پایگاه انبار امدادی در جاده دلفان کرمانشاه با 60 درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت خبر داد و ...

سلام دلفان-کریم مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دلفان از ایجاد پایگاه انبار امدادی در جاده دلفان کرمانشاه با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت خبر داد و گفت: هدف از احداث این انبار به منظور پشتیبانی در حوادث ذخیره اقلام امدادی برای دو درصد جمعیت کل شهرستان است.

مرادی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر شهرستان دلفان از سال ۱۳۴۹ تاکنون منشا خدمات ارزنده شده، گفت: این خدمات را با تعریف سیستم هلال احمر با سه موضوع شناسایی نقاط حادثه‌خیز و بحرانی، تجهیزات امدادی ونیروی ماهر و کارآمد عملی شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر دلفان گفت: شهرستان دلفان با ۲ هزار و ۷۰۰ کیلومتر مربع وسعت و یک‌هزار و ۸۵۰ متر ارتفاع از سطح دریا دارای ۱۴۳ هزار و ۵۵۴ نفر جمعیت دارای دو بخش، ۱۲ دهستان، ۴۴۰ روستای دائمی و ۱۵۰ روستای فصلی که با استان‌های همدان و کرمانشاه همجوار هستند.

وی گردنه‌های گاماسیاب، گشور، سرکشتی وگاوکش را از گردنه‌های پر خطر این شهرستان عنوان کرد و افزود: با توجه به شناسایی نقاط بحرانی شهرستان آنچه مورد تحلیل قرار گرفت این بود که گردنه سرکشتی به دلیل تردد کم و واقع شدن در مسیر روستایی نسبت به گردنه‌های پر خطر از اهمیت کمتری برخوردار است، لذا پایگاه امداد و نجات جاده‌ای در گردنه گاماسیاب وگشور ایجاد شده است.

مرادی در ادامه در زمینه آمادگی در پاسخگویی سریع حوادث، ایجاد پارکینگ به مساحت ۱۲۰ مترمربع به منظور نگه‌داری مناسب خودروها را از فعالیت‌های این اداره برشمرد و اظهار داشت: طی ۲۴ ساعته بارش باران در این شهرستان ۱۵۰ نفر از عشایر کاکاوند، ایتیوند و خاوه اسکان اضطراری یافتند.

وی وجود سه دستگاه آمبولانس، یک دستگاه وانت کمک دار، یک دستگاه خودرو ست نجات، سه دستگاه ویدئو پروژکتور و اورهد، ۱۰دستگاه کامپیوتر و چهار دستگاه پرینتر را از تجهیزات موجود در هلال احمر اعلام کرد.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار