سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 3197
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » شهرستان دلفان آماده استقبال از مهمانان نوروزی است
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، مهدی پازوکی عصر امروز در جلسه کمیته ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان دلفان گفت: باید تمام مسئولان دلفانی همکاری‌های لازم را با ستاد ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، مهدی پازوکی عصر امروز در جلسه کمیته ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان دلفان گفت: باید تمام مسئولان دلفانی همکاری‌های لازم را با ستاد تسهیلات نوروزی داشته باشند، تا بتوانیم در این ایام خدمات شایسته‌ایی را به مسافران نوروزی ارائه دهیم.

وی افزود: همه مسئولان وظیفه دارند، وظایف خود را در این راستا انجام دهند و در این مدت ارتباط با کمیته ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان دلفان قطع نشود و شماره‌های خود را به دبیرخانه ستاد و فرمانداری اعلام کنند.

پازوکی با ارائه وظایف هر اداره به مهم‌ترین کارهایی که در این مدت باید انجام گیرد اشاره و تأکید کرد که اداراتی از قبیل اداره گاز، شهرداری، اداره آب‌وفاضلاب و برق وظیفه دارند که نسبت به پاکسازی مسیرهای حفاری شده اقدام کنند.

وی تصریح کرد: اداره نفت و پخش فرآورده‌های نفتی نسبت به جایگاه‌های سی‌.ان.‌جی، اصناف نظارت بر خدماتی از قبیل تعمیرگاهای اتومبیل، حمل ونقل، نصب وتعویض پلاکارت‌های فرسوده شده، اداره هلال احمر، راه‌وترابری راه‌اندازی اکیپ‌هایی در مسیر راه‌ها، شبکه بهداشت اورژانس‌های بیمارستان و مراکز بهداشتی و آمادگی آمبولانس در زمان‌های نیاز را از ضروریات این ایام تا پایان روز چهاردهم فروردین اعلام کرد.

پازوکی افزود: هلال احمر و اداره راه و ترابری هم موظف است، لیست و اسامی اکیپ‌ها را به راهنمایی و رانندگی ارائه دهد.

وی بیان کرد: همه بانک‌ها موظف هستند، در خصوص فعال بودن سیستم‌ها و کنترل دستگاه‌های خودپرداز اقدام کرده و نقدینگی کافی را در اختیار مسافران گذاشته و همه کشیکی را در این ایام داشته باشند، که مسافران با مشکل مواجه نشوند.

کمیته ستاد نوروزی جهت خدمات‌رسانی به مسافرین نوروزی  با حضور مسئولان در دلفان برگزار شد.

در این جلسه ضمن رایزنی‌ها و ارائه نظرات مسئولان و تصمیمات گرفته شده در این زمینه مسئولان دلفانی اعلام آمادگی کردند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار