سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 40715
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مهمترین رویدادهای ورزشی 9 مهر
Print This Post

برگزاری روز دوازدهم بازی‌های آسیایی اینچئون با رقابت ورزشکاران ایران با حریفان قاره کهن و پیگیری مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان اروپا از مهم‌ترین اتفاقات ورزشی امروز است.

به گزارش سلام دلفان، امروز چهارشنبه نهم مهرماه سال 1393 هجری شمسی، مصادف است با ششم ذیحجه سال 1345 هجری قمری و اول اکتبر سال 2014 میلادی.

– دهمین روز از بازی‌های آسیایی اینچون امروز درحالی پیگیری می‌شود که برنامه نمایندگان ایران در این رقابتها به شرح زیر است:

والیبال:

* ایران – کویت، مرحله یک‌چهارم نهایی، ساعت 19:30

بسکتبال:

* ایران – قزاقستان، مرحله نیمه نهایی، ساعت 19:45

کبدی:

* بانوان: ایران – تایلند، ساعت 10

* مردان: ایران – ژاپن، ساعت 15

تکواندو:

* سمانه شش‌پری (ایران) – ماریسکا مالیندا (اندونزی)، وزن 57- کیلوگرم

* مهدی خدابخشی (ایران) – بهدر آیری دان (نپال)، وزن 80- کیلوگرم

* سجاد مردانی (ایران) – چول هو جو (کره‌جنوبی)، وزن 87+ کیلوگرم

کشتی: (دیدارهای مقدماتی از ساعت 13 و دیدارهای رده‌بندی و فینال 19 تا 20:45)

* افشین بیابانگرد، وزن 66 کیلوگرم

* پیام بویری، 75 کیلوگرم

* مجتبی کریم‌فر، وزن 85 کیلوگرم

* بشیرباباجان‌زاده، 130 کیلوگرم

دوومیدانی:

* هادی سپهرزاد: ادامه دهگانه(110 متر با مانع: ساعت 9:07، پرتاب دیسک: ساعت 9:40، پرش با نیزه: ساعت 11:20، پرتاب نیزه: ساعت 18:30 و 1500 متر: ساعت 21:30)

* حسن تفتیان: نیمه‌نهایی 200 متر مردان، ساعت 9:45

* محمدحسین ابارقی: نیمه‌نهایی 200 متر مردان، ساعت 9:59

* مریم طوسی: فینال 200 متر زنان، ساعت 19:40

پینگ پنگ:

* نوشاد عالمیان (ایران) – محمد رامز (پاکستان)، تک نفره مردان، ساعت 14:30

* افشین نوروزی (ایران) – محمد احمد علی (یمن)، تک نفره مردان، ساعت 15:10

* ایران – چین (نوشاد عالمیان – افشین نوروزی)، دوبل مردان، ساعت 17

قایقرانی:

اسلالوم بانوان

* سونیا گماری (ایران) – مین هی چو (کره‌جنوبی)، ساعت 10:12

* شقایق سیدیوسف (ایران) – لی وی لینگ (اندونزی)، ساعت 10:49

اسلالوم مردان

* امیرمحمد فتاح‌پور (ایران) – بئو مسو کیم (کره‌جنوبی)، ساعت 10:41
* محمدصدیق حشمتیان (ایران) – کازویا آداچی (ژاپن)، ساعت 11:25

– روز دوم از هفته دوم رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا امشب با برگزاری دیدارهای زیر پیگیری می‌شود:

گروه A:

* اتلتیکو مادرید اسپانیا – یوونتوس ایتالیا

* مالمو سوئد – المپیاکوس یونان

گروه B:

* بازل سوییس – لیورپول انگلستان

* لودوگورتس رازگراد – رئال مادرید اسپانیا

گروه C:

* زنیت سنت پترزبورگ روسیه – موناکو فرانسه

* بایرلورکوزن آلمان – بنفیکا پرتغال

گروه D:

* اندرلشت بلژیک – دورتموند آلمان

* آرسنال انگلستان – گالاتاسرای ترکیه

گروه A:

* اتلتیکو مادرید اسپانیا – یوونتوس ایتالیا

* مالمو سوئد – المپیاکوس یونان

گروه B:

* بازل سوییس – لیورپول انگلستان

* لودوگورتس رازگراد – رئال مادرید اسپانیا

گروه C:

* زنیت سنت پترزبورگ روسیه – موناکو فرانسه

* بایرلورکوزن آلمان – بنفیکا پرتغال

گروه D:

* اندرلشت بلژیک – دورتموند آلمان

* آرسنال انگلستان – گالاتاسرای ترکیه

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار