سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41557
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » همکاری دستگاههای اجرایی برای اجرای طرح انسداد بیسوادی ضروری است
Print This Post
مدیر آموزش و پروش دلفان:

گرچه آموزش و پرورش متولی نظام تعلیم و تربیت برای انسداد مبادی بی سوادی است اما این نهاد برای اجرای مطلوب این طرح نیازمند همه دستگاه های اجرایی می باشد.

به گزارش سلام دلفان- احمد کاظمی  روزشنبه در جلسه اجرای بررسی طرح انسداد بیسوادی در دلفان از این طرح به عنوان یک طرح ملی یاد کرد و گفت : با همکاری دستگاههای عضو می توان زمینه جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل را فراهم کرد.

وی، اظهار داشت : برای اجرای موفق این طرح ، کارگروهی با مشارکت کارشناسان درون سازمانی و دستگاههای برون سازمانی مانند فرمانداری ، کمیته امداد، بهزیستی، بخشداران، شوراهای اسلامی شهر و روستا، تبلیغات اسلامی، فرماندهی انتظامی، هلال احمر و بسیج تشکیل شده است.

وی ، جذب و شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل در سال تحصیلی جدید را از اولویت های آموزش و پرورش دانست وبیان داشت : طرح انسداد مبادی بی سوادی با جدیت دنبال می شود تا بتوان دانش آموزانی که تا کنون در مناطق مختلف شهرو روستا ثبت نکردند را شناسایی و جذب نماید.

این مسئول ، شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل و پیگیری امور تحصیلی ، تنظیم قرار داد با معلمان تحت پوشش و برگزاری دوره های آموزشی خاص معلمان و استفاده از معلمان توانمند برای آموزش این کودکان ، ارائه حمایت های مالی لازم از خانواده های دارای فقر اقتصادی و توجه خاص به نحوه آموزش در کلاس های چند پایه و تشکیل کلاس با حداقل نفرات در مناطق بدون مدرسه رااز جمله فعالیت های اعضای طرح انسداد بیسوادی برشمرد.

منبع:ایرنا

 1. کرج می‌گه:

  درود بر برادر ارزشی جناب آقای کاظمی انشالله موفق باشید

 2. a می‌گه:

  آقای کاظمی،سلام
  اعتدال گرایی ایجاب می کندکه فقط به چپی ها میدان ندهید،خیلی از اهل فکر نورآباد نه چپی هستند و نه راستی،ملاک قضاوت ما درباره شما، دوری از باندگرایی و طایفه گرایی است.وگرنه چه فرقی دارد که شما باشید یا راستی ها؟ اگر شما هم فقط چپ ها و فامیل های خودتان را به کار بگیرید،روندهای قبلی را تکرار کرده اید و هیچ تغییر محسوسی ایجاد نکرده اید و نمی توانید روح امید را در بدنه آموزش و پرورش بدمانید.از تعریف های چاپلوسانه سرمست نشوید و معقول فکر کنید و دور اندیش باشید به امید موفقیت شما در خدمت به نظام اسلامی.
  یا علی

 3. پیرو ولایت می‌گه:

  در جواب دوست عزیز با کامنت a باید خدمت مبارکش عرض کنم که در جمهوری اسلامی ایران همه مرده طیف دو جناح چپ و راست هستند مگر میشود کسی در صنحنه انقلاب باشد که جز این دو دسته نباشد؟؟

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار