سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46644
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » زمان پرداخت وام ۲ میلیونی به بازنشستگان
Print This Post

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: هفتمن مرحله از وام ضروری به بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری طی روزهای آینده در حالی پرداخت خواهد شد که تا کنون ۱۴۳ نفر از ۲۰۰ هزار نفر وام خود را دریافت کرده‌اند.

به گزارش سلام دلفان، محمود اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده از سوی صندوق بازنشستگی کشوری برای جامعه هدف در سال جاری اظهار داشت: بخشی از این برنامه‌ها زیارتی و بخش دیگری حمایتی و فرهنگی محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: تعداد قابل توجهی از بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری تا کنون با حمایت مجموعه صندوق به سفرهای زیارتی و سیاحتی اعزام شده‌اند که این برنامه در سالهای آتی ادامه پیدا خواهد کرد.

اسلامیان با اشاره به پرداخت وام ضروری به بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری گفت: این تسهیلات به صورت مستمر و مداوم و البته به صورت قرعه‌کشی شده به بازنشستگان پرداخت می‌شود به طوری که در سال جاری میزان پرداختی وام‌های ضروری افزایش یافته است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری بیان داشت: در سال جاری مبلغ پرداختی وام‌های ضروری به ۲ میلیون تومان افزایش یافته است که از ۲۰۰ هزار نفر ثبت‌نام شده جهت دریافت وام، ۱۴۳هزار نفر وام خود را دریافت کرده‌اند و بقیه نفرات نیز به مرور وام اشاره شده را دریافت می‌کنند.

وی در ادامه با اشاره به احداث خانه‌های امید در استانهای مختلف گفت: این کار نیز در راستای تکریم بازنشستگان صورت می‌گیرد به طوری که در حال حاضر در اکثر استانها خانه‌های امید احداث شده است و بازنشستگان می‌توانند ساعاتی را در این اماکن حاضر و از خدمات در نظر گرفته شده بهره ببرند.

اسلامیان با اشاره به بازپرداخت وام ضروری افزود: اقساط وام ضروری در طی ۳۶ ماه به بانک‌ها عامل پرداخت خواهد شد.

 

منبع :مشرق

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار