سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46763
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دو روزکنارجسد همسرم ماندم!
Print This Post

جوان ۲۵ ساله ای که به دلیل اختلافات خانوادگی، نامزدش را به قتل رسانده است در اولین جلسه بازپرسی گفت: پس از آن که همسرم را کشتم ۲ روز در کنار جسد او ماندم و قصد خودکشی داشتم که نجاتم دادند!

به گزارش سلام دلفان، متهم این پرونده جنایی که توسط قاضی سیدجواد حسینی مورد بازجویی قرار گرفته بود با رد ادعاهای قبلی خود درباره چگونگی وقوع جنایت گفت: روز دوشنبه گذشته در محل خدمتم بودم به همین خاطر هم کلید واحد آپارتمانی را به همسایه ام دادم تا وقتی نامزدم از بندرعباس به مشهد آمد بیرون نماند.

وی ادامه داد: آن شب نامزدم با هواپیما به مشهد آمد، اما وقتی من به منزلم رفتم او خیلی ناراحت بود و عنوان می کرد که چرا شب هنگام به فرودگاه نرفته ام تا او را به منزل بیاورم. البته بیشتر اختلافات ما به خاطر این بود که خانواده نامزدم می گفتند باید داماد برای دیدن همسرش برود، نه این که دختر از بندرعباس به مشهد بیاید. به این خاطر مشاجره ای بین ما شروع شد و نامزدم که ناراحت بود صدایش را بلند کرد. ساعت حدود یک بامداد بود و من می ترسیدم که همسایگان متوجه درگیری ما شوند. به همین دلیل هم یک سیلی به او زدم و سپس دهانش را گرفتم که ناگهان بعد از چند دقیقه سیاه شد و روی زمین افتاد.از ترس روز بعد هم به محل خدمتم نرفتم. با وجود آن که پنجره اتاق را باز کرده بودم، اما نمی توانستم این وضعیت را تحمل کنم. من تا چهارشنبه کنار جسد نامزدم ماندم و به قصد خودکشی چند قرص خوردم، اما باز هم حالت طبیعی داشتم تا این که یک سینی گذاشتم و خودزنی کردم وقتی دیدم هنوز زنده ام شیر گاز را باز کردم که با رسیدن آتش نشانان، به بیمارستان منتقل شدم و نجات یافتم.

متهم این پرونده جنایی قبلا در اظهاراتی متناقض مدعی شده بود به همسرم قرص خوراندم و بار دیگر معترف شد که وقتی به او سیلی زدم سر او به زمین خورد و جان باخت.

در عین حال قاضی شعبه ۸۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد پس از اعتراف مرد جوان به قتل نامزدش، وی را برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار داد.

منبع :خراسان

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار