سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 51532
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » با جدیت پیگیر جبران خسارات وارد شده به کشاورزان دلفان هستیم /پیام تبریک ظریف به وزیر خارجه جدید عربستان نگرانمان کرد
Print This Post
نماینده دلفان و سلسله در مجلس:

نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی خواستار جبران سریع خسارت سرمازدگی به محصولات باغداران و کشاورزان دلفانی شد.

حجت اله سوری نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی در مورد خسارت وارده شده به کشاورزان دلفانی به علت سرمازدگی اشاره گفت: ما به جد پیگیر جبران خسارات وارد شده به کشاورزان زحمت کش شهرستان هستیم.

وی افزود: این سرما خسارت زیانباری را متوجه کشاورزان و باغداران منطقه کرده که تنها در سطح شهرستان دلفان بنا بر گزارشات اولیه افزون بر ۹۰ میلیارد تومان به کشاورزان و باغداران منطقه خسارت وارد شده است.

وی گفت:به دنبال همین مسئله جلسه ای جهت بررسی و ارائه راهکار در سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار خواهد شد.

سوری اظهار داشت:امیدوارم پس از کارشناسی ها و تعیین میزان خسارات وارده بتوان از طریق وزارت جهاد کشاورزی و یا محل اعتبارات مدیریت بحران حداقل بخشی از خسارات وارد شده را جبران کرد و انتظار داریم دولت نسبت به جبران خسارت کسانی که بیمه محصولات کشاورزی نداشته‌اند و همچنین استمهال وام‌های آنها اقدام عاجل به عمل آورد.

حجت اله سوری درخصوص پیام تبریک محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان به وزیر امور خارجه جدید عربستان گفت: ما هم از این رفتار نگران هستیم و پیام تبریک ظریف به وزیر امور خارجه جدید کشورعربستان را در شان کشور اسلامی خود نمی دانیم.

وی گفت: عربستان کشوری است که در حال جنگ غیر مستقیم با ماست. ما امیدواریم مسئولین کشورمان در انجام وظایف دیپلماتیک خود بهتر عمل کنند.

سوری افزود: در این شرایط کنونی ارسال پیام تبریک درست نبود و ما انتظار رفتار درایت مندانه ای را از سوی دولتمردان خود داریم.

عضو کمیسیون سیاسی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در خصوص اهانت افسران پلیس عربستان به دو زائر ایرانی نیز هیچ پیام رسمی مبنی بر عذرخواهی رسمی از سوی این کشور اعلام نشده است و هنوز از ایجاد پرونده ای مبنی بر مجازات این افراد و محاکمه آن ها خبری نیست.

منبع: دلفان امروز

  1. افغانی می‌گه:

    به به بازم بوی کباب شنیدی استاد

  2. نام شما... می‌گه:

    شمابهتر است برای کشاورزان مظلومتر از اهل یمن نگران باشید

  3. محمد می‌گه:

    شما بهتره به فکر استخدام الشتریها در دلفان باشی عقلت به کارهای ظریف قد نمیدهد

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار