سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5252
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۱
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » ۳۱ روستای شهرستان دلفان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند
Print This Post
'رضا دریكوند ' روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شهرستان دلفان دارای 440 روستا می باشد وجود دارد كه از این تعداد 31 روستای آن ...

‘رضا دریکوند ‘ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شهرستان دلفان دارای ۴۴۰ روستا می باشد وجود دارد که از این تعداد ۳۱ روستای آن از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

وی با بیان اینکه ۵۰ روستای این شهرستان در نزدیکی خط انتقال گاز قرار دارند، اظهار داشت: کار گازرسانی به روستاهای مسیر شبکه و خطوط انتقال گاز استان باید در دستور کار دستگاههای اجرایی مربوطه قرار گیرد.

وی افزود: شهرستان دلفان بیش از یک هزار و ۸۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد و یک منطقه کوهستانی و سردسیر محسوب می شود و به همین دلیل و با توجه به سرانه بالای مصرف سوخت دراین شهرستان، توسعه گازرسانی نقش مهمی در کاهش مصرف سوخت منطقه دارد.

دریکوند افزود: درحال حاضر پنج پروژه گازرسانی روستایی در این شهرستان اجرایی شده که با بهره برداری از آنها تعداد روستاهای بهره مند از گاز طبیعی در این شهرستان به ۴۰ روستا افزایش خواهد یافت.

به گفته وی ، در سال جاری روستاهای شهرک امام خمینی(ره)، شهن آباد و فرهاد آباد با اعتبار ۳۲ میلیارد و ۲۷۱ میلیون ریال گاز رسانی شده اند .

  1. ا می‌گه:

    می خواستم عرض کنم یکی از همین روستاهایی که گفتید روستای ظفرآباد نورعلی است که از یکماه پیش افتتاح طرح شد ولی متاسفانه تابه حال برای اهالی روستا هیچ اقدامی انجام نشده
    نکنه منظورتان همان یک خانوارروستا بود که توی تلویزیون نشون داد

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار