سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1941
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » طرح گازرسانی ۴۸ روستای استان لرستان دهه فجر به بهره برداری می رسد
Print This Post
سلام دلفان به نقل از ایرنا: مدیرعامل شركت گاز استان لرستان گفت: همزمان با ایام مبارك دهه فجر انقلاب اسلامی، طرح گاز رسانی به 48 روستای این استان به بهره ...

سلام دلفان به نقل از ایرنا: مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان گفت: همزمان با ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی، طرح گاز رسانی به ۴۸ روستای این استان به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایرنا، علی گودرزی روز چهارشنبه افزود: با بهره برداری از این طرح ها ، مجموع روستاههای بهره مند از گاز طبیعی استان لرستان به ۲۷۸ روستا افزایش می یابد.

وی اظهار داشت: از ۴۰۰ روستایی که در سطح استان لرستان شرایط لازم برای گازرسانی را داراهستند تاکنون ۲۳۰ روستای آن گازرسانی شده و طرح گاز رسانی به ۴۸ روستای دیگر نیز دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.

وی گفت: این ۴۸ روستا در شهرستان های خرم آباد ، بروجرد ، دورود ، الیگودرز ، ازنا ، الشتر ، نورآباد ، کوهدشت و دوره چگنی قرار دارند که با گازرسانی به آنها بیش از شش هزار خانوار روستایی از نعمت گازطبیعی بهره مند خواهند شد.

گودرزی افزود: برای گازرسانی به این تعداد روستا بیش از ۳۰۰ کیلومتر شبکه گاز شامل خطوط تغذیه فلزی و شبکه پلی اتیلن اجرا شده است.

وی گفت: هزینه صرف شده برای اجرای این پروژه های گازرسانی روستایی حدود ۱۴ میلیارد ریال بوده است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار