سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5290
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » «چی شد چادری شدم» به چاپ دوم رسید
Print This Post
چاپ دوم كتاب مجموعه خاطرات «چي شد چادري شدم» با طرح جلد جديد روانه بازار شد. به گزارش رجانيوز، كتاب چي شد چادري شدم، بخشي از مجموعه خاطراتي است كه به ...

چاپ دوم کتاب مجموعه خاطرات «چی شد چادری شدم» با طرح جلد جدید روانه بازار شد.

به گزارش رجانیوز، کتاب چی شد چادری شدم، بخشی از مجموعه خاطراتی است که به فراخوان یک وبلاگ برای ارسال خاطرات از نحوه چادری شدن خود، جواب مثبت داده بودند.

وبلاگ «من و چادرم خاطره ها» در شهریور ماه سال ۹۰ با اعلام فراخوانی از همه دختران و بانوان ایرانی خواست تا خاطرات خود را از نحوه چادری شدنشان برای این وبلاگ ارسال کنند. استقبال از این فراخوان و بازخوردهای مثبتی که از تاثیر خواندن این خاطره‌ها به مدیر وبلاگ می‌رسید، موجب شد تا بخشی از این خاطرات در اردیبهشت امسال در قالب کتابی منتشر شود.

اگرچه این کتاب به صورت کاملا خصوصی و مردمی روانه بازار شده بود اما به شدت مورد توجه قرار گرفت و همین امر باعث شد تا مولف آن اقدام به تجدید چاپ آن کند هرچند که گرانی کاغذ موجب شد این کار با تاخیر صورت گیرد.

http://montazer313.persiangig.com/chishod-book.jpg

به هر حال اکنون چاپ دوم این کتاب خوب و خواندنی که می تواند هدیه خوبی برای خواهران و دختران این سرزمین باشد، روانه بازار شده است.برای آشنایی بیشتر با این طرح فرهنگی می توانید گفتگویی را که چندی پیش رجانیوز با مدیر وبلاگ انجام داده بود مطالعه کنید(اینجا) و همچنین برای اطلاع از نحوه دریافت کتاب می توانید به نشانی وبلاگ مورد اشاره مراجعه نمایید.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار