سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54125
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » روستا » به انتخاب سردبیر » اطلاعیه پذیرش تبلیغات در سلام دلفان
Print This Post

سلام دلفان به عنوان اولین و پربازدیدترین سایت شهرستان دلفان برای معرفی عملکرد و یا شناخت هرچه بیشتر فعالیت های اقتصادی و اجتماعی شما آگهی تبلیغات می پذیرد.

 سلام دلفان به عنوان اولین سایت تحلیلی خبری شهرستان دلفان با بیش از 4 سال فعالیت و پس از طی نمودن فراز و نشیب های بسیار، توانست موقعیت مناسب و چشمگیری را به خود اختصاص دهد، حال در پی تصمیمات مالی و همچنین بهبود بخشیدن کمیت و کیفیت مطالب سایت، تصمیم بر راه اندازی بخش تبلیغات گرفته ایم.Blank Billboard --- Image by © Owaki/Kulla/Corbis
بر طبق آخرین رتبه بندی الکسا سایت سلام دلفان، رتبه اول و پر بازدید ترین سایت شهرستان دلفان و سومین سایت پربازدید استان لرستان را به خود اختصاص داده است و هر روز به بازدید کنندگان آن‌ اضافه می شود.
مزیت بالا بودن بازدید سایت، به شما این امکان را می دهد که با صرف هزینه ی ثابت و معمول، از بازدید بالاتر، دیده شدن بهتر، معرفی و بازخورد سریعتری نسبت به سایت های دیگر، بر خوردار شوید.

برای سفارش آگهی و دریافت اطلاعات به آدرسsalamdelfan.ir@gmail.com ایمیل بزنید یا به صورت پیام کوتاه با شماره ۳۰۰۰۸۷۰۲۰۰ جهت هماهنگی تبلیغات خود با ما ارتباط برقرار کنید.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار