سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54543
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » قیمت تمام شده حج تمتع برای هر زائر
Print This Post

مدیرکل پذیرش، اعزام و هماهنگی سازمان حج و زیارت با بیان اینکه امسال قیمت تمام شده تمتع بین ۷ میلیون ۷۰۰ هزار تومان تا ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است، گفت: ۶۴ هزار زائر از اول شهریور به حج تمتع اعزام می‌شوند.

 به گزارش سلام دلفان، حسن سرخوش، درباره اعزام زائران به حج تمتع گفت: ظرفیت سهمیه اعزام به تمتع امسال نسبت به سال گذشته تغییر نکرده است. امسال ۶۴ هزار نفر اعزام می‌شوند و در ۲ سال گذشته هم ۶۴ هزار نفر اعزام می‌شدند.

مدیرکل پذیرش، اعزام و هماهنگی سازمان حج و زیارت با بیان اینکه اولین پرواز اعزام زائران به حج تمتع اول شهریورماه انجام می‌شود، گفت: ۵۶ درصد زائران که شامل ۳۶ هزار نفر می‌شوند مدینه قبل هستند و ۴۴ درصد زائران که شامل ۲۸ هزار نفر می‌شوند مدینه بعد هستند.

وی افزود: جلسات آموزشی زائران تمتع آغاز شده و مدینه قبلی‌ها ۱۰ جلسه آموزشی دارند و مدینه بعدی‌ها ۱۲ جلسه آموزشی را باید بگذرانند.

سرخوش با اشاره به اینکه معاینات پزشکی ۵۰ درصد از زائران انجام شده است، گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته هتل‌های بی‌کیفیت از چرخه هتل‌های حج و زیارت در مکه و مدینه خارج شدند و هتل‌های با کیفیت بالا و استاندارد جایگزین آنها شدند.

مدیرکل پذیرش، اعزام و هماهنگی سازمان حج و زیارت در خصوص قیمت تمام شده حج تمتع برای زائران گفت: امسال با تلاش‌های صورت گرفته قیمت حج تمتع نسبت به سال گذشته ۵ درصد کاهش داشته است. امسال پایین‌ترین قیمت تمام شده تمتع ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و بالاترین قیمت آن ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

منبع: فارس

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار