سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5703
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آخرین آمار ثبت نام انتخابات شوراها در لرستان/ داوطلبان به 2040 نفر رسید
Print This Post
به گزارش سلام دلفان، حسن شریعت نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از روز 26 فروردین تا اول اردیبهشت ماه سالجاری به مدت هفت روز، ثبت‌نام از داوطلبان ...

به گزارش سلام دلفان، حسن شریعت نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از روز 26 فروردین تا اول اردیبهشت ماه سالجاری به مدت هفت روز، ثبت‌نام از داوطلبان شوراهای شهر و روستا همزمان با سراسر کشور در استان لرستان انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: داوطلبان چهارمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بایستی برای ثبت‌نام دارای شرایط مندرج در قانون شوراها باشند.

رئیس ستاد انتخابات استان لرستان با بیان اینکه از روز بیست و ششم فروردین ماه کار ثبت نام کاندیداها در فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها آغاز شده است، اظهار داشت: تاکنون دو هزار و 40 نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستا در سراسر استان ثبت نام کرده اند.

شریعت نژاد این آمار را تا پایان روز جمعه اعلام کرد و بیان داشت: بیشترین تعداد داوطلبان شرکت در انتخابات شوراها تاکنون مربوط به مرکز استان است.

وی با اشاره به ثبت نام داوطلبان در بخشداریها و فرمانداریها یادآور شد: همچنین به منظور تسهیل در امر ثبت نام، داوطلبان می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت یا دفاتر “آی سی تی” روستایی و اخذ کد رهگیری برای تکمیل ثبت نام به فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها مراجعه کنند.

شریعت نژاد تصریح کرد: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح هزار و 565 روستا و 26 شهر لرستان برگزار می شود.

وی افزود: در مجموع با برگزاری چهارمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان لرستان چهار هزار و 980 نفر انتخاب خواهند شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار