سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6124
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ۸۰ درصد روستاهای لرستان انتخابات برگزار می شود
Print This Post

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان گفت: در ۸۰ درصد روستاهای استان یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می شود.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا، ˈحسن شریعت نژادˈ روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی لرستان افزود: در مجموع ۸۰ درصد روستاهای لرستان و ۲۵ نقطه شهری استان واجد شرایط برای این انتخابات است.

وی اظهار داشت: به همین منظور ۶۵۴ شعبه شهری، ۲۴۰ شعبه ثابت و ۴۰۰ شعبه ثابت و سیار برای برگزاری انتخابات در استان لرستان در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه فرایند انتخابات براساس تقویم زمانی وزارت کشور آغاز شده است، افزود: در ستادهای انتخابات این اقدامات به طور معمول در حال انجام است و برنامه ریزی مناسبی برای برگزاری هرچه بهتر این انتخابات در استان انجام شده است.

شریعت نژاد افزود: در حال حاضر نیز بحث بررسی صلاحیت کاندیداهای ثبت نام شده در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در لرستان در حال انجام است.

به گفته وی در مجموع هفت هزار و ۵۷۶ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در لرستان ثبت نام کردند که ۳۵۹ نفر از آنان زن هستند.

براساس آمار ۴۶ درصد داوطلبان ثبت نامی در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان بین ۲۵ تا ۳۰ سال سن دارند.

همچنین ۷/۱۹ درصد دیگر داوطلبان میانگین سنی ۳۶ تا ۴۰ سال، ۳۷/۱۵ درصد بین ۴۱ تا ۴۵ سال و مابقی در گروه های سنی بالای ۴۵ سال قرار دارد.

در مجموع یک هزار و ۶۴ نفر برای عضویت در شوراهای اسلامی شهرهای استان ثبت نام کرده که ۷۶ نفر زن و ۹۸۸ نفر نیز مرد هستند.

در حوزه روستایی نیز شش هزار و ۵۱۲ نفر ثبت نام کرده که ۲۸۳ نفر زن و شش هزار و ۲۲۹ نفر را مردان تشکیل می دهند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار