سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5757
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دکتر لنکرانی رسما به عنوان کاندیدای جبهه‌پایداری معرفی شد
Print This Post
  دكتر كامران باقری لنکرانی رسما از سوی جبهه پایداری به عنوان کاندیدای این جبهه معرفی شد. به گزارش رجانيوز، در همایش امروز جبهه پایداری باقری لنکرانی طی بیانیه‌ای رسما به عنوان ...

 

دکتر کامران باقری لنکرانی رسما از سوی جبهه پایداری به عنوان کاندیدای این جبهه معرفی شد.

به گزارش رجانیوز، در همایش امروز جبهه پایداری باقری لنکرانی طی بیانیه‌ای رسما به عنوان نامزد نهایی این جبهه در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم معرفی شد.
در بخشی از این بیانیه آمده است: جبهه پایداری با توجه به دینداری، ولایتمداری، نگاه گفتمانی، توجه به خرد جمعی و برخورداری از مدارج علمی باقری لنکرانی را معرفی می‌کند.
همایش جبهه پایداری با عنوان «پایداری، حماسه سیاسی، معرفی اصلح» دقایقی پیش در محل سالن سیدالشهدا واقع در میدان هفت تیر، با قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گشت.
گفتنی است استقبال مردمی از این همایش به حدی است که پیش از آغاز مراسم ظرفیت سال تکمیل و بسیاری از حامیان مردمی در خارج از سالن و حتی خیابان حضور دارند.
متن بیانیه جبهه پایداری انقلاب اسلامی در خصوص معرفی نامزد “اصلح”
متن بیانیه قرائت شده در همایش جبهه پایداری به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَهُ أَلَّا تَخَافُوا وَ لَا تَحْزَنُوا و َأَبْشِرُوا بِالْجَنَّهِ الَّتِی کُنتُمْ تُوعَدُونَ
بر آنان که گفتند : پروردگار ما الله است و پایداری ورزیدند، فرشتگان فرود می‏آیند که مترسید و غمگین مباشید،شما را به بهشتی که وعده داده شدید بشارت باد.
مردم بصیر، شریف و انقلابی ایران
همانگونه که استحضار دارید انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم به دلیل شرایط ویژه و بی بدیلی که در روند حرکت تکاملی انقلاب اسلامی و در آغاز دهه پیشرفت و عدالت پدید آمده است از حساسیت خاص و ممتازی بر خوردار است و نامگذاری سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی رهبر معظم انقلاب بیانگر این واقعیت است.با توجه به این شرایط ویژه و حساس بی گمان امت شجاع، بصیر، انقلابی، و ولایی و زمان شناس ایران در پیروی قاطعانه از رهبر حکیم و فرزانه خویش حماسه بزرگی را با انتخاب اصلح رقم زده و برگ زرین دیگری بر صفحات پر افتخار و سراسر عزت خود خواهد افزود.
در طول سی و چهار سال پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ملت بزرگ ایران همواره در مقاطع حساس و سرنوشت ساز با حضوری به موقع و تاریخ ساز رهنمود ها و منویات رهبر حکیم و فرزانه انقلاب را نصب العین خویش قرار داده است تا در پرتو آن ، کشور سربلند و پر افتخار ایران اسلامی بدون اندک توقفی به سمت قلل رفیع عدالت و پیشرفت صعود نماید.
توجه عمیق به شرایط جاری کشور و اوضاع پیش رو ایجاب میکند که در انتخابات ریاست جمهوری آینده همراه با شرکت فعال، گسترده، پر شور و حماسی آحاد ملت بزرگ ایران چشمان نافذ و تیزبین امت در تبعیت از امام حکیمش به سوی فردی متمرکز گردد که ویژگی های نهادینه شده در ساختار شخصیتی وی موجب اطمینان خاطر مردم شریف کشور عزیزمان گردد .در بحث گزینه اصلح اگر چنانچه شاخص های تبیین شده از سوی رهبر حکیم انقلاب، در نهایت دقت اعمال گردد کشور و نظام از هر گونه گزند و آسیبی مصون خواهدگردید. از این رو ضرورت های شرعی و عقلی ایجاب می کند که قطع نظر از هر گونه تعلق گروهی و حزبی با ملاحظه معیار ها و شاخص های اعلام شده توسط معظم له شخصیتی اصلح به مردم معرفی شود تا با تصمیم قاطع و به هنگام ملت، منتخب اصلح قادر باشد این مسئولیت بسیار مهم و حساس را به عنوان خدمتگزاری صادق بر عهده گرفته و کشور را در راستای منویات مقام معظم رهبری به پیش برد.
جبهه پایداری انقلاب اسلامی تا کنون بر حسب وظیفه انقلابی خویش با لحاظ شاخص های الهام گرفته از مبانی اسلام ناب محمدی (ص)، توصیه های امام عظیم الشان راحل و رهنمود های رهبر معظم انقلاب به ارزیابی ویژگی های تمامی نامزد های احتمالی انتخابات ریاست جمهوری پرداخته است. در این ارزیابی از جمله شاخص های ” تمکین در برابر قانون” ،”ادامه دهنده برنامه های مثبت دوره های قبل”،”دارای تراز فکری و شخصیتی ممتاز تر از روسای جمهور سابق”،”فاقد ابعاد منفی و شخصیتی نسبت به روسای جمهور پیشین”،”بهترین شخصیت بین چهره های شناخته شده گفتمان انقلاب اسلامی”،” توجه به خرد جمعی”،”دارای نگاه رو به جلو”،”روحیه پر کاری نشاط و شادابی”،”حساسیت نسبت به بیت المال”،”اعتقاد به برنامه محوری”،”روحیه خدمتگذاری”،”مشورت با نخبگان”،”پایبندی به انقلاب”،”پایبندی به ارزش ها”،”پایبندی به منافع ملی”،”پایبندی به نظام اسلامی”،”پایبندی به اخلاق جمعی”،”پایبندی به تدبیر”،”حضور با قدرت و قوت در اداره کشور”،”توکل به خدا و تقوا پیشگی”،”اعتماد به توانایی های ملت”،”صداقت با مردم””برخوردار از چهره علمی به منظور پیشرفت علم و فن آوری در همه عرصه ها”،”شخصیت ارتقاء دهنده سیاست خارجی و مسائل بین المللی با گفتمان انقلابی”،”برجستگی در ارزش های انقلاب مانند ساده زیستی، استکبار ستیزی”،”افتخار به انقلابی گری”،”دعوت به عدالت”،”فساد ستیزی”،”دور بودن از تجملات”،”مردمی بودن”،”توجه به نقاط دوردست”،”عمل به وعده ها به نحو مطلوب” تلاش برای الگو شدن جمهوری اسلامی”،”حل مشکلات معیشتی مردم به خصوص اقشار مستضعف و محروم”،”دارای شخصیتی وحدت آفرین و انسجام بخش” و همچنین “شخصیتی فرهنگی در راستای اعتلای فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص)” و بسیاری دیگر از معیار ها که در سطح تراز این انتخاب می توانست مفید باشد مورد توجه واقع گردید و در نتیجه سه نفر از برادران انقلابی و ارزشی در راس ارزیابی قرار گرفتند.
در نهایت جبهه پایداری انقلاب اسلامی پس از انجام مذاکرات و مشورت های مکرر و طولانی با این برادران و دریافت نقطه نظرات آنان بدینوسیله برادر متعهد، متخصص، ارزشی، ولایت مدار، مردمی و توانمند و مدیر و مدبر، جناب آقای دکتر باقری لنکرانی را به عنوان نامزد اصلح جهت ریاست جمهوری دوره یازدهم به مردم عزیز و قدر شناس ایران اسلامی معرفی می نماید.
برادرمان دکتر باقری لنکرانی علاوه بر امتیازات برجسته ای همچون تقوا، دین داری، ولایت مداری ، کار آمدی ، نگاه گفتمانی و رو به جلو ،توجه به خرد جمعی و برنامه محور بودن از مدارج علمی ممتازی برخوردارند.
شایان ذکر است جبهه پایداری انقلاب اسلامی با اطمینان خاطر و با حجت شرعی این برادر بزرگوار را به ملت ایران معرفی می نماید و اعلام می دارد مادامی که ایشان عملا در خط اسلام عزیز و ولایت مطلقه فقیه باشند پشتیبان بی دریغ ایشان خواهد بود.
در پایان ضمن دعوت از همه نامزدها و گروه ها به رعایت تقوا و موازین اسلامی در فضای تبلیغات انتخاباتی اعلام می داریم، اولویت اول جبهه پایداری پر شور بودن فضای انتخاباتی با حضور عظیم آحاد ملت متعهد ایران در صحنه و خلق حماسه ای است که در تاریخ پر شکوه انقلاب به نام حماسه سیاسی مورد انتظار رهبر معظم انقلاب تجلی نماید و زمینه خلق حماسه اقتصادی و اعتلای نظام اسلامی در همه زمینه ها را فراهم آورد.
جبهه پایداری نامزد اصلح را با توجه به معیار ها و شاخص های مذکور به مردم عزت مند و قهرمان ایران معرفی می کند و به تصمیم نهایی ملت ایران با همه وجود احترام خواهد نهاد و با قانون مندی و تقوا محوری، پیگیر مطالبات مقام معظم رهبری مدظله العالی و مردم شریف و شجاع ایران بمثابه قطره ای در اقیانوس مواج ملت بزرگ ایران خواهد بود.

لنکرانی:جای عدالت را در گفتمان‌های اخیر خالی می‌بینم/ از اعتماد آیت‌الله مصباح قدردانی می‌کنم

نامزد جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه از اعتماد همه دوستان به ویژه آیت‌الله مصباح تشکر و قدردانی می‌کنم،‌گفت: آنچه در توان دارم برای گسترش و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی به صحنه می‌آورم.

به گزارش فارس، کامران باقری لنکرانی نامزد جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری در همایش این جبهه که عصر امروز برگزار شد، ضمن تشکر از حضور دوستان، نمایندگان مجلس و همکارانش در دولت نهم، گفت:‌ بهترین سرمایه هر کسی یاران مومن است که همچون چشمان بصیر به پیمایش راه کمک می‌کنند.
وی افزود: برخی‌ها به غلط ریاست‌جمهوری را ریاست‌جمهور پنداشتند. رئیس‌جمهوری خدمتگزار مردم است و کسی که در این سمت، عنوانی غیر از خدمتگزاری را برداشت کرده، راه خطایی رفته است.
لنکرانی ادامه داد: برخی از تلقی‌های غلطی که باعث شده بعضی در این راه قدم بگذارند، این اشتباه در مفهوم است.
نامزد جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: بعد از مشورت با دوستان و بزرگان از جمله آیت‌الله مصباح، این حقیر وظیفه خود دانستم در این صحنه به عنوان یکی از داوطلبان خدمتگزاری قدم بگذارم.
وی افزود: هر گفتمانی غیر از گفتمان انقلاب اسلامی در نهایت منجر به استخفاف می‌شود و کسانی که گفتمانی غیر از گفتمان انقلاب اسلامی را برگزینند، به استخفاف از یاران و یا رقبایشان می‌پردازند.
لنکرانی خاطرنشان کرد: هر چند بی‌مهری‌ها و توهین‌های فراوانی در هفته‌های اخیر دیده‌ایم، اما امیدواریم که بدی را با بدی جواب ندهیم و تلاش کنیم نکاتی که می‌گوییم نقد در رفتارها و گفتارها باشد نه اشخاص.
نامزد جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اسراف در تبلیغات را کار صحیحی نمی‌دانیم، اظهار داشت: ما آنچه می‌پنداریم را با صراحت به مردم عرض می‌کنیم و برای خودم و نزدیکانم چیزی نخواهم خواست و دنبال نمی‌کنیم.
لنکرانی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: در گفتمان‌هایی که این روزها می‌شنویم به دلیل برخی انحرافات، اعوجاجات و سستی‌ها جای عدالت را خالی می‌بینیم و با افتخار اعلام می‌کنیم محوری‌ترین برنامه ما در عرصه مختلف عدالت است و آن را به عنوان یک هدف میانه می‌دانیم و هدف ما نیز لقاء‌ الی‌الله است.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: کسی نباید رای مردم را تزئینی بپندارد. آنچه که باعث کارآمدی نظام است، اتکا به آراء مردمی است. البته گروهی هم نباید خیال کنند که می‌توانند با حاشیه‌سازی، خبرسازی و باندبازی آراء مردم را تحت تاثیر قرار دهند و مردم همواره با بهترین انتخاب بصیرت خود را نشان داده‌اند.
نامزد جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به نحوه برخورد با سیاست خارجی جمهوری اسلامی گفت: عده‌ای به گونه‌ای سخن می‌گویند که به دنبال ترویج کرنش به غرب در سطوح مختلف هستند و عده‌ای هم از ماجراجویی می‌گویند. اما امروز کار به جایی رسیده که هر دو، سخن از مذاکره با آمریکا می‌گویند. در حالی که امام(ره) و مقام معظم رهبری استحکام در مواضع و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های کشور را در این حوزه تعیین کرده‌اند و هر کسی غیر از این مسیر را توصیه کند راه درستی معرفی نکرده است.
لنکرانی در ادامه با اشاره به بحث زنان و مسائل پیرامون آن اظهار داشت: متاسفانه اغلب کسانی که در این زمینه سخن گفته‌اند نگاه رضاخانی در این زمینه داشته‌اند. به گمان ما بحث زنان و محوریت آنان در خانواده و جامعه نگاهی مبتنی بر آموزه‌های دینی و اسلامی است و بنده در روز ولادت حضرت زهرا (س) برنامه‌هایم در این مورد را اعلام می‌کنم.
وی در پایان با بیان اینکه از اعتماد همه دوستان به ویژه حضرت آیت‌الله مصباح تشکر و قدردانی می‌کنم،‌گفت: آنچه در توان دارم برای گسترش و ترویج این دیدگاه‌ها به صحنه می‌آورم.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار