سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57885
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » رئيس هيأت نظارت بر انتخابات لرستان در سمت خود ابقا شد
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

تيرماه امسال در نخستین جلسه هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات، رییس، نایب‌رییس، دبیر و سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات كشور تيمور سپهوند رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان لرستانتعیین شدند.

تيمور سپهوند رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان لرستانبه گزارش سلام دلفان به نقل از روابط عمومی شورای نگهبان، در اجرای ماده 3 آیین‌نامه نظارت بر انتخابات مجلس خبرگان رهبری و تبصره يك ماده يك قانون نظارت بر انتخابات
مجلس شورای اسلامی در اولین جلسه هیات مرکزی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی « آیت‌الله احمد جنتی، آیت‌الله محمد یزدی، محمدرضا علی‌زاده و سیامک ره‌پیک به ترتیب به عنوان؛ رئیس، نائب رئیس، دبیر و سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات» تعیین شدند.

پس از آن، احكام مسوولان انتخابات استان‌ها نيز زده شد و هفته گذشته “تيمور سپهوند” براي مدت 2 سال ديگر به عنوان سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان لرستان از طرف شوراي نگهبان و هيأت نظارت بر انتخابات منصوب شد.
قابل ذكر سپهوند كه سرهنگ بازنشسته سپاه است از 25 مرداد 1390 به جاي “سيد مرتضي طاهري” عهده‌دار اين سمت در استان لرستان شد.

 1. نویسنده دیدگاه: رحمانی
  مرداد ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۱۴

  تبریک به سردار عزیز و حامیان ایشان در دلفان

 2. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  مرداد ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۲۴

  جناب آقای دکتر سپهوند
  نوید مسرت بخش ابقا شایسته حضرتعالی در سمت ریاست محترم دفترشورای نگهبان استان لرستان را باخبرشدیم.بی شک مدیریت اثر بخش و توانمندتوام باتجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی موجبات ارتقا آن مجموعه را فراهم خواهد آورد. از درگاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو ازتوکل الهی در جهت رشد و شکوفایی سرزمین عزیزمان لرستان مسالت مینماییم.
  وشکرالله سعیهم
  اصولگرایان شهرستان دلفان

 3. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  مرداد ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۵۱

  ارجمند گرانمایه جناب آقای دکتر سپهوند
  سلام علیکم
  با احترام، انتصاب و ابقا جنابعالی به ریاست دفترشورای نگهبان استان لرستان که نشان از شایستگی شماست را تبریک عرض می نمایم. خدمت صادقانه و تلاش مخلصانه در عرصه های علمی و فرهنگی کشور توفیقی است که خداوند به شایستگان عنایت می نماید. جنابعالی از اساتید برجسته و خدوم جامعه دانشگاهی و یکی از چهره های ارزشمند و فرهیخته عرصه علم و دانش بوده که همواره با تفکر علمی، مخلصانه در جهت اعتلای بار علمی ایرانی، گام برداشته و تلاش نموده اید. برای حضرتعالی از خداوند منان توفیق، سلامتی و بهروزی مسئلت می نمایم.
  فرهنگیان شهرستان دلفان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار