سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5816
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ۴۶ درصد داوطلبان ثبت نامی در شوراهای شهر لرستان بین ۲۵ تا ۳۰ سال سن دارند
Print This Post

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: ۴۶ درصد داوطلبان ثبت نامی در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان بین ۲۵ تا ۳۰ سال سن دارند.

به گزارش سلام دلفانˈمحمدامین رضوانیˈ روز سه شنبه در گفت و گوی با ایرنا افزود: ۷/۱۹ درصد دیگر داوطلبان میانگین سنی ۳۶ تا ۴۰ سال، ۳۷/۱۵ درصد بین ۴۱ تا ۴۵ سال و مابقی در گروه های سنی بالای ۴۵ سال قرار دارد.

وی اظهار داشت: در مجموع یک هزار و ۶۴ نفر برای عضویت در شوراهای اسلامی شهرهای استان ثبت نام کرده که ۷۶ نفر زن و ۹۸۸ نفر نیز مرد هستند.

وی با اشاره به اینکه در حوزه روستایی نیز شش هزار و ۵۱۲ نفر ثبت نام کرده که ۲۸۳ نفر زن و شش هزار و ۲۲۹ نفر را مردان تشکیل می دهند، گفت: در مجموع هفت هزار و ۵۸۶ نفر تعداد کل ثبت نامی ها است که ۳۵۹ نفر از آنان زن هستند.

رضوانی افزود: از کل داوطلبان ۱۲ نفر روحانی، ۴۴ نفر استاد دانشگاه، ۱۲ نفر وکیل یا قاضی، هفت نفر پزشک، ۳۵۷ نفر کارمند، ۳۸۲ نفر فرهنگی، ۱۲۰ نفر بازنشسته، ۱۳ نفر نظامی، سه هزار و ۴۳۶ نفر مشاغل آزاد و مابقی سایر را انتخاب کرده اند.

چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز ۲۴ خرداد سال جاری همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار می شود.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار