سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58515
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » تعرفه جدید گاز در لرستان اعلام شد
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

مدیر عامل شرکت گاز لرستان تعرفه جدید فروش گاز در این استان را اعلام کرد.

شمس خرم آبادیبه گزارش سلام دلفان، به نقل از روابط عمومی شرکت گاز لرستان حشمت اله شمس خرم آبادی با بیان اینکه محاسبه قیمت گاز خانگی با توجه به دامنه مصرف مشترکین متفاوت است، گفت: متوسط قیمت گاز خانگی ۷۰۰ ریال است.

 وی با اشاره به اینکه قیمت گازبها با توجه به دامنه مصرف متفاوت است یادآور شد: بر این اساس سال به دو بخش پنج ماهه و هفت ماهه تقسیم و  کشور از نظر آب و هوایی به پنج اقلیم تقسیم شده و شهرهای استان لرستان در سه اقلیم دو، سه و چهار طبقه بندی و مشترکین از نظر دامنه مصرف به صورت پلکانی به ۱۲ دامنه تقسیم می شوند.

مدیر عامل شرکت گاز لرستان با اشاره به اینکه نرخ های اعلام شده برای پنج ماهه سرد سال است، افزود: بر این اساس گازبهای مشترکین با توجه به اینکه در چه اقلیم و چه دامنه ای قرار دارند محاسبه می شود.

شمس خرم آبادی ادامه داد: به این ترتیب حداقل گاز بها به ازای هر متر مکعب ۳۰۰ ریال و حداکثر آن برای مشترکانی که بیش از ۱۲۰۰ متر مکعب در ماه گاز مصرف می کنند ۳۵۰۰ ریال به ازای مازاد گاز مصرفی است.

وی در مورد میزان گازبهای پرداختی از سوی سایر بخش ها افزود: گاز بهای پرداختی در بخش های دولتی هزار ریال، نیروگاهی ۸۰۰ ریال، گاز سی ان جی سه هزار ریال به ازای هر متر مکعب، صنایع عمده و غیر عمده ۷۰۰ ریال، کسب و خدمات هزار ریال، بخش کشاورزی و دامپروری ۶۰۰ ریال و سایر بخش های فرهنگی، آموزشی، مساجد و … ۶۰۰ ریال محاسبه خواهد شد.

مدیر عامل شرکت گاز لرستان ابراز امیدواری کرد اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها به ایجاد عدالت هر چه بیشتر در جامعه منجر شود.

گازبهای اعلام شده در بخش های یاد شده برای هفت ماه از سوی ستاد هدفمند شدن یارانه ها اعلام خواهد شد.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار