سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58786
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » فوتبالیست ملی‌پوش لرستانی، به دیدار بیماران سرطانی خرم‌آباد رفت
Print This Post

ملی‌پوش لرستانی فوتبال، به انجمن حمایت از بیماران سرطانی سایبان پیوست.

به گزارش سلام دلفان، علی‌رضا بیرانوند ضمن اعلام همکاری با انجمن حمایت از بیماران سرطانی سایبان (تحت ‌نظر سازمان مردم‌نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ها‌‌- امام رضا) به دیدار بیماران سرطانی لرستان رفت.
بیرانوند به همراه مدیر موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها و اعضای انجمن سایبان به دیدار 3 تن از دردمندان ناتوان و مستضعف لرستانی رفتند تا از نزدیک با آن‌ها ملاقات و برای وضعیت معیشتی آن‌ها اقدام نماید‌.
افتخار‌آفرین لرستانی در دیدار با دردمندان سرطانی از نزدیک شاهد درد، رنج‌‌ آن‌ها قرار گرفت و با ابراز تأثر از وضعیت این بیماران، در اقدامی خدا‌پسندانه به اهدای کمک‌های نقدی به خانواده‌هایشان پرداخت.
بیرانوند به دو خانواده وعده پرداخت رهن منازل و به دیگری وعده تأمین مایحتاج اولیه زندگی را‌ داد تا شاید به ادامه زندگی امیدوار باشند.
در این ملاقات، بیماران و خانواده‌هایشان نیز از دیدار با قهرمان لرستانی خوشحال شده و از تواضع این پهلوان لرستانی بر خود بالیدند.
لازم به ذکر است نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ها در خرم‌آباد فعالیت‌هایی اجتماعی چون کمک به رفع مشکلات معیشتی و درمانی تحصیلی مهرجویان، مستمری به ایتام، کمک‌هزینه جهیزیه و لوازم‌خانگی به مهرجویان، تهیه و توزیع پوشاک، مواد غذایی و… به خانواده‌های تحت حمایت را در دستور کار دارد.
نمایندگی خیریه آبشار عاطفه‌ها‌‌- امام رضا (ع) در خرم‌آباد- میدان امام – کوچه شهید کاکاوند شرقی- خیابان بیمارستان ایران واقع شده است.

فوتبالیست ملی‌پوش لرستانی، به دیدار بیماران سرطانی رفت

منبع: تژگاه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار