سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58871
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مرگ مشکوک مادر و دختر بروجردی
Print This Post

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد از مرگ مشکوک یک مادر و دخترش خبر داد و گفت: رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی بروجرد قرار گرفته است.

به گزارش سلام دلفان، سرهنگ “علی‌رضا دلیری” در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روز شنبه هفته جاری پلیس از مرگ یک مادر و دختر و مصدومیت پسر این خانواده بر اثر خوردن سم در یکی از محلات بروجرد مطلع شد و رسیدگی به این موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار داد.

وی سن دختر را 12 و سن پسر را 14 سال عنوان کرد و گفت: پسر این خانواده برای انجام مراحل درمان به خرم‌آباد منتقل شده است.
فرمانده انتظامی بروجرد افزود: این پسر 14 ساله قبل از بی‌هوش شدن یک بار به پلیس اعلام کرد که پدرش به آن‌ها سم خورانده ولی دوباره این اظهارات را تکذیب و در نهایت بیهوش شد.
وی با بیان این که پدر خانواده در پایانه مسافربری بروجرد دستگیر و راهی بازداشتگاه شده است، اظهار کرد: او منکر قتل خانواده خود شده و می‌گوید در تهران کار می‌کند و از مرگ خانواده‌اش بی‌اطلاع است.
سرهنگ دلیری افزود: مادر این خانواده سابقه افسردگی و خودکشی در چند ماه قبل را داشته است لذا موضوع باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.
وی گفت: پلیس آگاهی بروجرد به صورت جدی به دنبال یافتن یک سر نخ از این موضوع است.
وی با اشاره به گسترش شایعات در خصوص این مرگ مشکوک در 2 روز اخیر اظهار داشت: مرد خانواده هیچ‌گونه اعتیادی به مواد مخدر شیشه ندارد و تا معلوم شدن نحوه قتل یا خودکشی نمی‌توان اظهار نظری کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار