سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58963
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » راز مرگ مشکوک مادر و دختر بروجردی فاش شد
Print This Post

فرمانده انتظامی بروجرد با اشاره به مرگ مشکوک مادر و دختر بروجردی در روز شنبه گذشته گفت: پسر خانواده بعد از به هوش آمدن در بیمارستان راز مرگ مشکوک خواهر و مادرش را فاش کرد.

به گزارش سلام دلفان، سرهنگ “علی‌رضا دلیری” روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در جریان مرگ مشکوک یک مادر و دختر و مصدومیت پسر وی در سرهنگ علي‌رضا دليري فرمانده انتظامي بروجردبروجرد موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: پسر خانواده که در این حادثه به شدت مسموم شده بود به بیمارستان منتقل و تحت مراقبت‌های ویژه پزشکی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی بروجرد افزود: این پسر 14 ساله پس از به هوش آمدن پرده از جنایت پدرش برداشت و راز مرگ مشکوک مادر و خواهرش را فاش کرد.
وی اظهار کرد: پسر خانواده گفت که پدر و مادرم در هفته گذشته دعواهای متعددی با یک‌دیگر داشتند ولی پدرم روز حادثه برای آشتی با مادرم از بیرون غذا تهیه کرد و به نوعی قضیه دعوا تمام شده بود.
سرهنگ دلیری افزود: گویا پدر بعد از صرف غذا 3 عدد قرص که گفته قرص انرژی‌زا و بدن‌سازی هستند به همه اعضای خانواده می‌دهد و از خانه خارج می‌شود.
وی گفت: پسر خانواده نقل کرد که بعد از مدتی کوتاه خواهرم و سپس مادرم دچار درد شدیدی شدند و به زمین افتادند و من نیز بعد از آن‌ها درد شدیدی احساس کردم ولی خود را به بیرون از خانه رساندم و از مردم کمک خواستم.
سرهنگ دلیری اظهار کرد: اظهارات پسر خانواده پرده از مرگ مشکوک مادر و دخترش برداشت و اکنون در انتظار اعترافات پدر خانواده هستیم.
وی افزود: در صورت نهایی شدن علت قتل، اطلاع‌رسانی کاملی در خصوص این حادثه صورت می‌گیرد.
روز شنبه هفته جاری مرگ مشکوک یک مادر و دختر و مصدومیت پسر این خانواده گمانه زنی های زیادی را در شهرستان بروجرد از جمله قتل و خودکشی به همراه داشت.
پدر این خانواده پس از این حادثه در پایانه مسافربری بروجرد دستگیر و راهی بازداشتگاه شده بود که در نخستین اظهارات خود قتل خانواده را انکار کرده است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار