سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59179
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ۴۱۰ کیلومتر از راههای روستایی دلفان نیازمند آسفالت است
Print This Post

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان گفت: در حال حاضر ۴۱۰ کیلومتر از راههای روستایی شهرستان دلفان شوسه بوده و نیازمند آسفالت است.

شهرام ملکی

به گزارش سلام دلفان، به نقل از روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان لرستان شهرام ملكی افزود: از ابتدای سالجاری از محل اعتبارات سال ۹۳ تاکنون ۲۰ روستای شهرستان دلفان به طول ۳۰ کیلومتر از راه آسفالته بهره مند شده اند.

وی اظهار داشت: ۷۰ کیلومتر راه روستایی دیگر این شهرستان زیرسازی شده و به زودی آسفالت خواهد شد.

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان افزود: تاکنون ۵۴۲ کیلومتر از راههای روستایی شهرستان دلفان آسفالت شده و ۴۱۰ کیلومتر آن هنوز به صورت شوسه است.

ملکی با بیان اینکه از نظر جمعیتی ۸۵ درصد از جمعیت روستاییان شهرستان دلفان از نعمت راه آسفالته برخور هستند گفت: این جمعیت ۷۰ درصد روستاهای این شهرستان را شامل می شود.

وی عنوان کرد: پنج درصد باقی‌مانده از مجموع آسفالت راههای روستایی استان مربوط به روستاهای کمتر از ۲۰ خانوار است که مناسب‌سازی و آسفالت آنها توجیه اقتصادی برای دولت ندارد.

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان با اشاره به اینکه بهسازی راههای روستایی در گذشته فقط برای روستاهای بالای ۵۰ خانوار اجرایی ‌‌شده است، تصریح کرد: در حال حاضر این آمار به روستاهای بالای ۲۰ خانوار نيز تعمیم یافته است.

ملكی عنوان کرد: پس از اتمام عمليات آسفالت راههای روستایی برای روستاهای دارای بيش از ۲۰ خانوار تلاش‌ها به منظور آسفالت راه ارتباطی سایر روستاها در دستور کار قرار می‌گیرد.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار