سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45127
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ۵۰ کیلومتر راه روستایی در لرستان همزمان با دهه فجر به بهره برداری می رسد
Print This Post
مدیر کل راه و شهرسازی لرستان گفت: حدود 50 کیلومتر راه روستایی استان آسفالت و بهسازی شده و همزمان با ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد. شهرام ملکی  افزود: ...

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان گفت: حدود ۵۰ کیلومتر راه روستایی استان آسفالت و بهسازی شده و همزمان با ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد.

شهرام ملکی  افزود: این میزان راه روستایی در قالب ۱۳ طرح و در شهرهای خرم آباد، چگنی، کوهدشت، الیگودرز، پلدختر و دلفان اجرا شده است.

وی تصریح کرد: برای تکمیل و بهره برداری از این طرح ها در مجموع ۱۰۵ میلیارد و ۴۵۴ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.

وی با اشاره به اجرای این طرح ها در ۲۴ روستای استان گفت: با بهره برداری از این طرح ها در مجموع یکهزار و ۶۲۱ خانوار روستایی از نمعت راه آسفالته و راه ایمن بهره مند می شوند.

ملکی به برخی از این طرح ها اشاره کرد و اظهار داشت: طرح دیوار کلیوند مورانی پلدختر با بهره مندی ۶۴۹ خانوار و اعتبار یکهزار و ۸۵۰ میلیارد ریال در سه روستا اجرا شده است.

وی ادامه داد: جاده های فرعی روستاهای تشکن شهرستان چگنی با بهره مندی ۱۸۴ خانوار و اعتبار ۱۰ میلیارد ریال از دیگر طرح های آماده افتتاح در دهه فجر امسال است.

لرستان دارای ۷۵۰ کیلومتر راه اصلی، ۵۵۶ کیلومتر راه فرعی، ۱۰۴ کیلومتر آزاد راه و ۳۷۰ کیلومتر مسیر بزرگراه است.

منبع: ایرنا

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار