سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59489
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » لرستان تنها استانی است که علاقه‌ای برای درجه‌بندی شهردارها ندارد!
Print This Post

معاون سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌هاي كشور گفت: لرستان تنها استانی است که علاقه‌ای برای درجه‌بندی شهردارها از خود نشان نمی‌دهد!

 به گزارش سلام دلفان، “علي نوذرپور” در همایش شهرداران استان لرستان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: دستورالعمل درجه‌بندی استان‌ها اصلاح شده است اما با این حال لرستان تنها استانی است که علاقه‌ای برای درجه‌بندی شهردارها از خود نشان نمی‌دهد.
وی با اشاره به تشکیل کمیسیون ویژه مدیریت شهری در دولت افزود: وزارت کشور سندهای خوبی را برای مدیریت شهری ارائه داده و تا کنون نیز سه سند در
وی در دامه با اشاره به این که شهرداری‌های لرستان از لحاظ درآمدی وضعیت خوبی ندارند افزود: به زودی نظام تدوین برنامه راهبردی عملیاتی توسعه شهرداری‌ها ابلاغ می‌شود.
معاون سازمان همیاری شهرداری‌ها گفت: سرانه بودجه شهرداری لرستان 500 هزار تومان کم‌تر از سرانه کشوری است.
نوذرپور ادامه داد: سرانه بودجه شهرداری‌ها 820 هزار تومان است و با این حال با توجه به این که این سرانه در لرستان 320 هزار تومان است در نتیجه سرانه شهرداری‌های این استان 500 هزار تومان از سرانه کشوری پایین‌تر است.
وی با اشاره به این که سرانه فضای سبز نیز در استان لرستان دو متر از سرانه کشوری پایین‌تر است افزود: در سنوات گذشته تلاش‌های زیادی برای افزایش شبکه آب خام برای آبیاری فضای سبز توسط شهرداری‌های بروجرد و خرم‌آباد انجام شده است؛ البته سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌ها نیز برای جدا‌سازی آب شرب و آب خام کمک‌های خوبی کرده و امسال نیز اگر اعتبارات تامین شود آن را تخصیص می‌دهیم.
 لرستان تنها استانی است که علاقه ای برای درجه‌بندی شهردارها ندارد!

یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار