سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6122
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مردم در سال حماسه سیاسی، با حضور چشمگیر در انتخابات حماسه ای دیگر خلق می کنند
Print This Post

استاندار لرستان گفت: مردم در سال حماسه اقتصادی، حماسه سیاسی، با حضور پرشور و چشمگیر در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا حماسه ای دیگر خلق می کنند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا، ˈحبیب الله دهمردهˈ روز چهارشنبه در نشست با خبرنگاران رسانه های گروهی لرستان افزود: تمامی امکانات برای برگزاری انتخابات در استان فراهم شده تا با تامین امکانات زمینه حضور مردم در این عرصه را نیز فراهم کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه دشمنان به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در عرصه انتخابات در ایران هستند، مردم باید برای دوباره مایوس کردن دشمنان و نشان دادن علاقه مندی و وفاداری خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی در این راستا حضوری چشمگیر داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان نمی دانند که مردم ایران اسلامی به ویژه مردم ولایتمدار لرستان همیشه پاسدار خون شهدا و وفادار به نظام و انقلاب هستند، اظهار داشت: به طور یقین در این عرصه نیز حماسه ای سیاسی و بزرگ را خلق خواهند کرد.

دهمرده افزود: رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی با جهان بینی و معرفت الهی که دارند امسال را به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری کردند چرا که می دانستند سه ماه پس از سال جدید مردم حماسه سیاسی در عرصه انتخابات خلق می کنند.

وی اضافه کرد: در این عرصه باید به حدی امکانات را فراهم کرد تا یک رکورد و نصاب دیگری برای لرستان به ثبت برسد.

استاندار لرستان در ادامه در خصوص پروازهای فرودگاه خرم آباد نیز گفت: اقدامات خوبی برای انجام منظم و روزانه پروازهای این فرودگاه انجام شده اما یکی از دلایل اصلی نامنظمی پروازها عدم استقبال مردم و پایین بودن تعداد مسافران است.

وی با اشاره به اینکه نرم تعداد مسافران استفاده کننده از پروازهای فرودگاه خرم آباد پایین است، تصریح کرد: این امر به عنوان یک مشکل اساسی است که باید رسانه ها در این زمینه اطلاع رسانی لازم را انجام دهند تا مردم بیشتر به استفاده از پروازها ترغیب شوند.

وی در خصوص موضوع بیکاری در لرستان نیز اظهار داشت: ایجاد زیرساخت هایی نظیر راه آهن، سد، آزادراهها و صنایع مادر نظیر پتروشیمی می تواند در بلند مدت زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان استان را فراهم کند.

دهمرده گفت: دولت برای تامین زیرساخت های اقتصادی لرستان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و باید با ورود بخش خصوصی بخشی از مشکلات اقتصادی استان را برطرف کرد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه استان لرستان در بین 31 استان کشور از نظر جذب اعتبارات عمرانی رتبه دوم کشور را کسب کرد و از نظر جذب اعتبارات بخش کشاورزی نیز رتبه اول را به دست آورد به طوری که مبلغ 400 میلیارد ریال به عنوان پاداش به بخش کشاورزی استان داده شد.

وی با اشاره به اینکه برای ایجاد پتروشیمی کوهدشت و لرستان جلسات مختلفی برگزار شده تا این طرح ها نیز به نتیجه خوبی برسد.

وی به سفر پرخیر وبرکت رییس جمهوری در روزهای اول سال جدید برای سد بختیاری و سفر آیت الله نوری همدانی اشاره کرد و گفت: این گونه سفرها منشا خیر برای استان به شمار می رود و به طور قطع تحولاتی در استان ایجاد خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار