سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67161
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دو انتصاب در آموزش و پرورش لرستان: سرپرست معاونت آموزش متوسطه اداره کل منصوب شد
Print This Post

“گودرز کریمی‌فر” مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با صدور حکمی سرپرست معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان منصوب کرد‌.

به گزارش سلام دلفان، بر اساس این حکم “محمدحسین اردشیر” که دانش‌آموخته مقطع کارشناسی رشته مدیریت آموزشی و علوم محمدحسین اردشیر سرپرست معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستانتربیتی است به عنوان سرپرست معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان منصوب شد.
وی ظرف ۲۹ سال خدمت در آموزش و پرورش در مسئولیت‌هایی همچون کارشناس مسئول اداره سنجش‌، کارشناس مسوول متوسطه، رئیس اداره سنجش و امتحانات آموزش و پرورش لرستان‌، رئیس آموزش و پرورش منطقه بیران‌شهر و مدیریت دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی شهرستان خرم‌آباد کار کرده است.
آخرین مسئولیت اردشیر قبل از این  انتصاب‌، رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان آموزش و پرورش لرستان بوده است‌.
پیش از این “اسداله کریمی” از ۲۵ آبان‌ماه ۹۳ تا کنون عهده‌دار این مسئولیت بود. وی در آن تاریخ جای‌گزین “باقر توکلی” معاون آموزش ابتدایی اداره کل شد که با حفظ سمت، مسئولیت معاونت آموزش متوسطه را بر عهده داست. پیش از توکلی نیز مدتی “قاسم سعیدی‌تبار” سرپرست این معاونت بود که وی از مردادماه ۹۲ جای‌گزین “نادر کریمی‌بیرانوند” شده بود.
با انتصاب ۵ نفر ظرف ۳ سال در این معاونت می‌توان گفت که ثبات چندانی در این معاونت دیده نمی‌شود و مشخص نیست دلیل این همه تغییر و تحول در معاونت آموزش متوسطه استان به چه دلیل است؟ یقیناً این کار تأثیر منفی روی بار آموزشی آموزش و پرورش استان خواهد داشت؛ لذا امیدواریم حداقل با حمایت از “اردشیر” ثبات بر این معاونت حاکم شود.
انتصاب در آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد
طی حکم صادره از طرف “اسد عباس‌زاده” مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد، “فرامرز یوسف‌وند” به عنوان کارشناس پژوهش و برنامه‌ریزی این ناحیه منصوب شد‌.
یوسف‌وند پیش از این به عنوان کارشناس امور اداری در ناحیه یک خرم‌آباد خدمت می‌کرد.
همچنین “خادمی” کارشناس پژوهش ناحیه یک به عنوان کارشناس آموزش ابتدایی و پیش‌دبستانی با ناحیه یک منصوب شد.
منبع:  یافته
 

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار