سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50880
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۹ نظر
خانه » آخرین عناوین » ۴ انتصاب در ادارات لرستان/ مدیر آموزش و پرورش الشتر منصوب شد
Print This Post

مراسم معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان سلسله با حضور حجت‌الاسلام سید سجاد موسوی امام جمعه شهرستان‌، اسدالله کریمی معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش لرستان، غلام‌رضا سلیمانی فرماندار شهرستان و جمعی از فرهنگیان در محل سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش سلسله برگزار شد.

به گزارش سلام دلفان، امام جمعه الشتر در این مراسم گفت: مجموعه آموزش و پرورش از نهادهای تأثیرگذار در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و جایگاه ویژه در تعلیم و تربیت نسل جوان و توسعه و پیشرفت کشور دارد.

معاون آموزش متوسطه استان لرستان نیز با قدردانی از زحمات مدیر قبلی آموزش و پرورش سلسله و آرزوی موفقیت برای مدیر جدید اظهار کرد: همه باید با وحدت و همدلی در مجموعه‌های اداری، بدون گرایش های سیاسی و جناحی برای رشد و تعالی بیشتر این شهرستان جهت خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم در جهت اهداف جمهوری اسلامی گام برداریم.
در این مراسم از خدمات “جواد اسلام‌دوست” سرپرست سابق قدردانی شد و “حسین فرج الهی” را به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان الشتر منصوب گردید.
فرج‌الهی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ادبیات عرب است. وی ۲۹ سال سابقه خدمت در آموزش وپرورش دارد و قبلاً دبیر، مدیر دبیرستان‌، کارشناس متوسطه و معاون پشتیبانی اسبق آموزش و پرورش شهرستان الشتر بوده است.

 3 انتصاب در ادارت لرستان/ مدیر آموزش و پرورش الشتر منصوب شد

سرپرست اداره حقوقی آموزش و پرورش لرستان منصوب شد
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان طی حکمی “هادی هادی‌زاده” را با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره حقوقی آموزش و پرورشهادی هادی‌زادهلرستان منصوب کرد.
 هادی‌زاده که دانش‌آموخته‌ی رشته حقوق است در طول ۲۷ سال خدمت در آموزش و پرورش سوابقی همچون مربی پرورشی مدارس‌، کارشناس قرآن و نماز آموزش و پرورش ناحیه یک‌، کارشناس حقوقی و عضویت در هیأت بدوی اداره کل آموزش و پرورش لرستان را تجربه کرده است. وی هم چنین وکیل پایه یک دادگستری است و عضو شورای حل اختلاف دادگستری، نماینده کار‌فرما در اداره کل کار و امور اجتماعی و به عنوان حقوقدان در بسیاری از محاکم حقوقی به عنوان نماینده حقوقی  انجام وظیفه می‌کند‌.
هادی‌زاده از امروز جانشین “علی قائدرحمتی” رئیس سابق اداره حقوقی آموزش و پرورش لرستان شده است که پس از ۱۳ سال خدمت در اداره حقوقی به افتخار بازنشستگی نائل آمد.

محمد جایدری مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری خرم‌آبادمدیر روابط عمومی وبین‌الملل شهرداری خرم‌آباد منصوب شد

یحیی عیدی‌بیرانوند شهردار خرم‌آباد با صدور حکمی “محمد جایدری” را به عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری خرم‌آباد منصوب کرد.

جایدری که پیش از این از ششم آذرماه ۹۳ به عنوان سرپرست روابط عمومی شهرداری به جای شاهین احمدی منصوب شده بود، اینک پس از گذشت حدود ۴ ماه، حکم مدیریت خود را از دست شهردار جدید خرم‌آباد دریافت کرد.

وی دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی اصفهان است و حدود ۱۵ سال سابقه کار در شهرداری خرم‌آباد را دارد.

 

سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پلدختر منصوب گردید

طی حکمی از سوی آقای مهرداد بهاروندی مدیر کل منابع طبیعی  و آبخیزداری لرستان، “عابدین میردریکوند” به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی  و آبخیزداری شهرستان پلدختر منصوب گردید.
پیش از این سیاوش میرزایی در دوران تصدی در مسوولیت اداره تقدیر و تشکر به عمل آمد.
منبع: یافته

 1. . می‌گه:

  کریمی بایستی به هیچ وجه زیر بار تغییر اسلام دوست نمی رفت.

 2. علی می‌گه:

  نماینده اصوالگرایی شهرشون سخت مخالف ایشان بودولی اسلامدوست به ایشان اصلا باج نداد

 3. sorosh می‌گه:

  اسلام دوست چکارکرد ؟چه تحول آموزشی انجام داد؟ایشون حتی نتونست اصولگراهارو ازاداره بیرون کنه؟کدام خدمت ارزنده رو انجام داد

 4. معلم فداکار می‌گه:

  آقای فرج الهی پستشو مدیون جوادصادقی باید بدونه از جواد صادقی باید تشکر کرد

 5. ساربو می‌گه:

  جواد صادقی برا برادرش تلاش میکنه

 6. sorosh می‌گه:

  جوادصادقی کم به فکرآخرتت باش کم کارخوب خوب انجام بده همه بهشت ونگیر براماهم جا بذار مرد مومن

 7. الشتری می‌گه:

  متاسفانه آقای صادقی فکرمیکنه تنها ایشون دغدغه تعلیم وتربیت دارن بقیه بیسواد و بی تجربه هستن .ایشون داعیه عزل ونصبهای الشترو داره کا همه ادارات در چنتشه

 8. تقی می‌گه:

  گزارش خیلی خوبی بود

 9. نقی می‌گه:

  به نظر من بهترین رئیس طول تاریخ ۱۰سال گذشته آقای فرج الهی است

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار