سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69451
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » همسر صدام دیکتاتور سابق عراق در اردن مرد + عکس
Print This Post

ساجده خیرالله طلفاح همسر صدام حسین دیکتاتور سابق عراق که به اردن فرار کرده بود، در سن ۷۸ سالگی در یکی از بیمارستان های این کشور مرد.

 سلام دلفان – وی که متولد سال  میلادی است در سال ۱۹۵۸ با صدام ازدواج کرده بود .

حاصل این ازدواج دو پسر به نام های عدی و قصی و سه دختر به نامهای رغد، رنا و حلا است.

عدی و قصی در جریان حمله آمریکا به عراق در یک بمباران کشته شدند و دخترهای صدام نیز به خارج از کشور گریختند.

مقامات آمریکا در مرداد ماه سال ۱۳۸۲ اعلام کردند که عدی و قصی پسران صدام رئیس جمهور سابق عراق در حمله روز گذشته به منزلی در موصل واقع در شمال عراق کشته شده اند.

ژانرال «ریکاردو سانچز» در کنفرانس خبری که مستقیما از وزارت دفاع امریکا بخش شد، گفت: طی عملیات روز گذشته چهار نفر کشته شده اند که عدی و قصی صدام نیز در بین کشته شدگان هستند. وی با اشاره به اینکه عدی و قصی صدام در این درگیری شدید کشته شده اند تاکید کرد: ما دارای منابع متعددی جهت تشخیص هویت این افراد هستیم .

همسر صدام دیکتاتور سابق عراق در اردن مرد

سانچز تصریح کرد: پسران صدام در حین محاصره از سوی نیروهای امریکایی از خود مقاومت نشان دادند. این ژانرال امریکایی تاکید کرد که یک جاسوس روز دوشنبه نیروهای ائتلاف را از وجود آنها در این منطقه با خبر کرده بود. در این درگیری که چندین ساعت به طول انجامید لشگر ۱۰۱ هوابرد نیروی هوایی و نیروی ویژه امریکا حضور داشتند.

سی . آی . ای سرویس جاسوسی امریکا نیز اذعان داشت که صدام حسین رئیس جمهوری عراق به احتمال قوی زنده است . این در حالی است که ساکنان محلی منطقه «فلاح» واقع شهر موصل نیز کشته شدن دو پسران صدام را در حمله روز گذشته نیروهای امریکایی به منزل شیخ «نواف الزیدان» تایید کرده اند./ میزان

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار