سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 75155
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » احتمال برگزاری بازی دوستانه خیبر خرم‌آباد و استقلال تهران در روزهای آینده
Print This Post

برخی منابع خبری از برگزاری قطعی بازی دوستانه بین تیم‌های خیبر خرّم‌آباد و استقلال تهران در روزهای پایانی سال ۱۳۹۴ خبر می‌دهند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از پایگاه خبری یافته، گویا رایزنی‌های استاندار و همچنین رئیس هیدت فوتبال لرستان با برخی مسئولان باشگاه استقلال نتیجه‌بخش بوده و پس از تأمین هزینه‌های برگزاری این بازی توسط یکی از خیّرین لرستان، این دو تیم عصر پنج‌شنبه ۲۷ اسفندماه در ورزشگاه تختی خرم‌آباد با هم مصاف خواهند داد.
البته ۳ روز قبل از تاریخ ذکر شده، تیم خیبر در لیگ دسته اول کشور با تیم پیکان تهران بازی دارد و فاصله زمانی اندک تا بازی با استقلال، می‌تواند روی کیفیت کار این تیم اثر بگذارد. هر چند ۲۷ اسفند زمان مناسبی برای خیبر نیست، اما هر تیم و هر هواداری در کشور آرزو دارد با تیم‌های بزرگ به خصوص سرخ‌آبی‌های پایتخت بازی داشته باشد.
امید که در صورت قطعی شدن برگزاری این بازی، در این دیدار میزبان شایسته‌ای برای استقلالی‌ها باشیم و از این فرصت برای معرفی فرهنگ و شعور فوتبالی خود، به نحو احسن استفاده کنیم.
گویا قرار است اعضای تیم استقلال صبح پنج‌شنبه ۲۷ اسفندماه با پرواز اختصاصی به خرم‌آباد وارد شوند و بدین منظور اتاق‌هایی نیز در هتل ۴ ستاره رنگین کمان خرم‌آباد نیز رزو شده است.
استقلالی‌ها به خاطر حضور در خرم‌آباد از طرف خیّر لرستانی و اسپانسر برگزاری این بازی، هزینه‌های اقامت و نیز عیدی دریافت می‌کنند و همچنین مبلغی نیز به عنوان عیدی به بازیکنان تیم خیبر خرم‌آباد پرداخت می‌شود.
پس از برگزاری بازی نیز بازیکنان استقلال پنج‌شنبه‌شب با پرواز اختصاصی خرم‌آباد را به مقصد تهران ترک خواهند کرد.
این بازی قرار بود در تعطیلات نیم‌فصل لیگ دسته اول انجام شود که بنا به دلایلی لغو شد.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار