سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 7870
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » تعداد داوطلبان شرکت کننده کنکور در شهرستان دلفان 3546 نفر است/ از این تعداد 1550 داوطلب خانم و 1996 نفر داوطلب آقا هستند
Print This Post
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان دلفان:

علی جهانیان در گفت و گو با خبرنگارسلام دلفان با اعلام این خبر افزود : در این دوره از رقابت کنکور پنچ گره آزمایشی علوم ریاضی فیزیک ،علوم تجربی،علوم انسانی ،هنر و زبان های خارجه در سه روز با هم به رقابت پرداختند.

وی با بیان اینکه از این مجمع1550نفر خانم و1996 نفرآقاهستند اظهار داشت: تعداد 3نفر از شرکت کننده گان انتقالی بوده اند که از شهرستان های هم جوار در این آزمون شرکت کرده اند.

وی افزود:گروه آزمایشی ریاضی فیزیک آغاز گر کنکور سال 92 بود که در 2 حوزه خواهران و برادران که تعدادخانم ها96 داوطلب و تعداد آقایان 94 داوطلب درصبح روز پنج شنبه انجام شد.

وی ادامه داد:در عصر پنجشنبه آزمون گروه هنر در 2 حوزه انجام شد که تعداد57 داوطلب در این آزمون شرکت کردند.

جهانیان همچنان گفت: آزمون  گروه آزمایشی علوم تجربی در 8 حوزه صبح جمعه برگزار شد که 1799 داوطلب شرکت کردند که از این تعداد 879 داوطلب آقایان و 928 داوطلب خانم ها با هم رقابت کردند.

وی خاطر نشان کردند:در عصر جمعه در حوزه زبا ن های خارجه 93 نفر داوطلب آقایان و و95 نفر داوطلب خانم ها بوده که در 2 حوزه با هم به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد:امروز شنبه که اخرین روز آزمون بود گروه آزمایشی علوم انسانی در 6 حوزه به رقابت پرداختند که مجمع داوطلبان 1209 نفر بوده است که از این تعداد تقریبا نیم خانم ها و نیم آقایاندر این آزمون با هم به رقابت پرداختند.

 1. نویسنده دیدگاه: مرتضی
  تیر ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۱۰

  اصولا این بخش ارسال نطرات و بردارین چون هر نظری میدیم حذف می کنین

 2. نویسنده دیدگاه: اکبر
  تیر ۱۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۵۵

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما سلام دلفانی های عزیز
  لطفا در راستای وظیفه اطلاع رسانی خود در مورد نحوه تبدیل مدرسه شهید قنبری به کلانتری!!!! گزارشی تهیه کنید. آیا واقعا سزاوار است که در عین نیاز آموزش و پرورش به فضاهای آموزشی این فضاها بجای دانش آموزان تقدیم کلانتری شود!!!! این موضوع نمایانگر ضعف مدیریت و نداشتن قدرت چانه زنی این مدیر ضعیف است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار