سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 79441
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تشریح جزئیات رتبه‌بندی معلمان
Print This Post
سلام دلفان: مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: بر اساس مصوبه رتبه‌بندی، افراد کمتر از ۶ سابقه مشمول این طرح نمی‌شوند. به گزارش جهان، سیدحسن حسینی ...

سلام دلفان: مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: بر اساس مصوبه رتبه‌بندی، افراد کمتر از ۶ سابقه مشمول این طرح نمی‌شوند.
به گزارش جهان، سیدحسن حسینی مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به این پرسش که «آیا طرح رتبه بندی شامل فرهنگیان با کمتر از ۶ سال خواهد شد؟»، اظهار داشت: بخشنامه‌ای در تاریخ اول مهر ۱۳۹۴ در خصوص رتبه‌بندی داشتیم.
وی افزود: بر اساس این بخشنامه هر فرهنگی که شرایط مندرج در آن مطابق نظر سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و شورای توسعه را داشته باشد می‌تواند به یکی از رتبه‌های پایه، ارشد، خبره و عالی برسد.
حسینی با اشاره به مثالی در این خصوص گفت: اگر سابقه خدمتی فردی در اول مهر ۱۳۹۴ معادل ۵ سال و ۶ ماه باشد، اکنون که بیش از ۶ ماه از بخشنامه گذشته است شامل طرح رتبه بندی معلمان خواهد شد.
مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «وزیر آموزش و پرورش چندی پیش در خصوص اعمال رتبه بندی برای معلمان با کمتر از ۶ سال سابقه خبر داده بود و آیا این موضوع صحیح است؟»، عنوان کرد: منظور وزیر آموزش و پرورش همان مثالی بود که عنوان کردم، زیرا بر اساس مصوبه رتبه بندی، افراد کمتر از ۶ سابقه مشمول این طرح نمی‌شوند.
حسینی افزود: برای رسیدن به رتبه پایه، ۶ سال؛ رتبه ارشد، ۱۲ سال؛ رتبه خبره، ۱۸ سال و رتبه عالی، ۲۴ سال سابقه تجربی نیاز است و پس از آن باید ضوابط مربوط به رتبه بندی مطابق بخشنامه سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز شامل این افراد شود./ منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار