سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 8011
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » طرح چهارخطه خرم آباد – نورآباد با پیشرفت مناسبی درحال اجراست
Print This Post

مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: طرح توسعه و چهارخطه کردن محور ارتباطی خرم آباد – نورآباد به طول 75 کیلومتر با پیشرفت فیزیکی مناسب و مطلوبی درحال انجام است.

به گزارش سلام دلفان به نقل ازایرنا، شهرام ملکی روز یکشنبه در این خصوص افزود: محور چهارخطه خرم‎آباد – نورآباد به صورت هشت قطعه اجرایی شده و قطعه اول آن شامل مسیر روستای رباط تا ایواندر به طول 5/11 کیلومتر است.

وی اظهار داشت: این قطعه به دلیل وجود موانعی همچون فیبر نوری در طول هفت کیلومتر مسیر متوقف شده و تا رفع مانع امکان ادامه عملیات

راهسازی ممکن نیست که برغم این در ادامه طول این مسیر عملیات خاکبرداری و خاکریزی تا روستای ایواندر هم اکنون در حال انجام است.

ملکی با بیان اینکه قطعه دوم این چهارخطه از ایواندر تا کاکارضا به طول بیش از هشت کیلومتر است، گفت: تمامی اراضی کشاورزی طول مسیر تملک و خریداری شده و عملیات راهشکافی آن نیز در حال اجراست.

وی افزود: این پروژه از پل کاکارضا تا پلیس راه به طول 5/6 کیلومتر اجرا شده و ادامه مسیر به نام واریانت چشمه سرده با پیشرفت 75 درصد در حال اجراست.

به گفته وی، پیش‎بینی می‎شود کل محور کاکارضا تا پلیس راه دراین قطعه ، شهریورماه امسال تکمیل و به بهره‎برداری برسد.

وی اظهار داشت : مسیر پلیس راه الشتر تا فیروزآباد با 26 کیلومتر طول و 45 درصد پیشرفت فیزیکی یکی دیگر از قطعه های مسیر خرم آباد به نورآباد است که عملیات راه شکافی ، خاکریزی و ساخت 70 دستگاه پل مسیر در حال انجام است.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان افزود: ادامه این مسیر تا سه‎راهی زالی با هشت کیلومتر طول با داشتن پیچ‎های حادثه‎خیز به عنوان اولویت اول در حال تعریض و راهشکافی است که این مسیر نیز با 25 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

ملکی گفت: ادامه مسیر نیز به طول 5/7 کیلومتر از سه‎راهی زالی تا ورودی شهر نورآباد به طور 100 درصد اجرا و به بهره‎برداری رسیده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار